Warta trzecia w National

Dobry wystep zespolow Warty w kolejnej rundzie spotkan National Metro Socccer League. Pierwszy zespół wygral z Lions 5-2 i zajmuje w Major Division Red trzecie miejsce za Adria i Hellenic, które nie straciły jeszcze punktow.Rezerwy w First Diviion zremisowały z Winged Bull 2-2, chociaż były bliższe wygrania. Komplet punktów zdobył także zespól over-35.
Oto wyniki

Major Division Red
CKS WARTA A – LKONS SC 5-2 (4-2)
Bramki: Adrien Graffin 4, Mustafa Khalid
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Warty, która wystąpiła niemal w pełnym składzie.
Już w 3 minucie sam na sam z bramkarzem znalazł sie Adrien Graffin, ale jego strzał przeszedł obok slupka.
W 6 min, ten zawodnik zdobył prowadzenie dla warty..
Przeciwnik wyrównał w 12 minucie meczu, ale kolejny 3 bramki zdobyli zawodnicy Warty.
Lions strzelił druga bramke, w 35 minucie pierwszej polowy.
W drugiej czesci spotkania, z boiska zeszli Piotr Kolasinski oraz Jose Rivera z lekką kontuzja, ale Warta kontrolowała cały czas przebieg gry i w 59 minucie Graffin zdobył swoja czwarta bramkę.

CKS WARTA RESERVES – WINGED BULL FC 2-2 (1-1)
Bramki: Giovanni Velasquez , David Boatang

Bardzo dobry I trudny mecz na szczycie.
– Byliśmy lepsza drużyną, ale skuteczność zawiodła – podsumował prezes Warty Joe Teluch..
– Przeciwnik zdobyli bramki po naszych bledach, a my tylko wykorzystaliśmy połowę posiadanych okazji.
Remis, nas nie krzywdzi, ale zawsze mogło być lepiej.

WARTA 0-35 – GALACTICOS FC 4-2
Bramki: Francisco Barron, Tomasz Otachel, Wilson Rodriguez , Jose Valladares