Udany dzień w PSL

Tym razem możemy powiedzieć, że był to raczej dobry weekend dla polonijnych zespołów w Premier Soccer League of Chicagoland. W Open Division wygrały – Czarni Jasło, Eagles, Wisła i Unia Chicago. Nie powiodło się jedynie Błyskawicy która pechowo przegrała z C1 United. Przeciwnik zdobył bowiem zwycięską bramkę po jedynej akcji, jaką wykonał w ciągu całej drugiej połowy.. Komplet punktów zdonył także zespół Błyskawicy w kat over-30. Niestey poazki 3-8 z Atletico Torino doznał Eagles over -40.
Oto wyniki

Open Division

INTERNATIONAL – UNIA CHICAGO 1-4 (1-2)
Bramki; Michał Kaczówka, Emil Hodzic, Krzysztof Śmierzchalski, Adrian Głódż
Od stanu 1-1 dominacja Unii I jej wpelni zasłużone zwycięstwo.
– Cieszy frelkwencja – powiediakl Łukasz Mikołajcza z Unii – bo pomimo przegranychch ostatnio meczów cął cz urzymje się obecn kscc yych samhych zawodn ików zarówno na trenigach, jak i na mewczache. Pprzednie dwa mwecze napewmo mi efafioiejm, gak że trypunjy na pewmno skę przydadzą/

CZARNI JASŁO – UNITED SERBS 2-1
Bramki: Dawid Mikołajczyk, Alex Gomez
POto relacja Macieja Orłowskiego
-Dziś wyszliśmy do meczu w składzie lekko zmodyfikowanym. Nasz bramkarz w ostatnie chwili miał problem rodzinny i nie dojechał. Do bramki wskoczył mój asystent Mike Szaflarski. Spisał się dobrze, wybronił karnego. Było to dobry mecz i mogli pokazać się ci, którzy nie grali w MWPL w soboty. Cieszy powrót Mario Waksmundzkiego. W dobrej dyspozycji było trio: David Mikołajczyk, Mateusz Skorupa i Nathan Solarski.
Wygrywamy dwa mecze w tym tygodniu i to cieszy, ale także daje duzo informacji do analizy i poprawy zawodników i stylu gry.

:WISŁA – ARMADA CHICAGO 3-0 (1-0)
Bramki: Konrad Malinowski 2, Michał Mróz
WIsla, gfajaca w pelnyhm składzie. tm razem pewie ookomnala Armade Chcoaho.
Dankiel Kulawiak miałdo dyhspozycji 16 zawodników i jego zspól kointol przez cały cas pzebieg spotkania.

BŁYSKAWICA – C1 UNITED 1-2 (1-1)
Bramka: Elay

EAGLES – FC SELECT 3-1 (0-1)
Bramki: Rayan 2, Stas Gorenko
Cały mecz przewaga Eagles, chociaz do przerwy prowadził Select 1-0 – po jedynej przeprowadzonej w tym okresie akcji. Późnije niespodzianek już nie było. W Eagles zadebiutował pozyskany z Czarnych Jasło Konrad Madej i jego debiut wypadl bardzo dobrze Nawiasem mówiąc, Madej rozpoczynał kiedyśl karierę w Akademi Pilkaskiej AAC Eagles.