Szósta wygrana Wisłoki

Kolejne, już szóste zwycięstwo w sezonie zanotowała w niedzielne popołudnie Wisłoka Chicago. Ma poza tym jeden remis na koncie i jest oczywiście zdecydowanym liderem UPSL Midwest Central Division.

WISŁOKA CHICAGO – SPRINGFIELD FC 5-0
Bramki: Thomas Pranica 2, Patryk Szatko 2, Gabriel Wasiński
Bardzo dobry mecz – mówi trener Wojtek Piotrowski. – Chłopaki zagrali bardzo mądrze I operowali dobrze piłka, przerzucając ciężar gry z prawej na lewą strone I na odwrót, co pozwalało na znalezienie dziur w obronie przeciwnej drużyny,
Bramkę na 1-0 strzelił Patryk po ograniu bramkarza I strzale do pustej bramki… Parę minut na 2-0 strzela Tomek po bardzo dobrym pressingu… Na koniec polowy ponownie trafia Patryk z rzutu wolnego… I kończymy pierwsza połowe wynikiem 3-0.
Bardzo dobry początek drugiej polowy I ponownie Tomek zdobywa kolejna bramkę – prowadzimy 4-0.
Chłopaki zagrali znakomicie w środku pola I to oni dyktowali tempo meczu… Bramkę na 5-0 strzela młody Gabriel Wasinski zaraz po wejściu na boisko… Mieliśmy kolejne okazje – Patryk pięknie uderzył z 20 metrów, ale trafił w poprzeczke, Wojtek też mial dobre okazje. Cieszy fakt, że zmiennicy wchodzący na boisko wnoszą duzo do gry…

Gratulacje dla zawodników, oraz bardzo dziękuję wspaniałym kibicom, bo oni są 12 zawodnikiem.