Miło, łatwo i przyjemnie…

Pomimo, że po raz kolejny pierwsi tracimy bramkę, wygrywamy kolejny mecz w lidze RMAHL. Pierwsza tercja kończy się naszym symbolicznym prowadzeniem 2-1, ale w kolejnych dokładamy po 3 trafienia i pewnie wygrywamy spotkanie. Kluczowymi bramkami w tym spotkaniu były trafienia Daniela Nowaka w końcówce pierwszej tercji i bramka Piotra Jelenia, otwierająca druga tercje meczu. Pełna kontrola w naszym wykonaniu nad tym spotkaniem była, aż nadto widoczna.
Każda z piątek zdobyła po cztery bramki. Druga piątka: dwa trafienia Wojtka Jeżewicza, jedno Krzysztofa Szorca i wspomnianego wcześniej środkowego Daniela Nowaka i oczywiście pierwsza piątka, czyli trafienie tez wspomnianego wcześniej Piotra Jelenia i niezawodnego ponownie z hat trickiem Jurka Boronia. Było milo, łatwo i przyjemnie.
Od poczatku rozgrywek jestesmy liderami ligi RMAHL i na półmetku prowadzimy z bilansem: 7 zwyciestw, 1 porazka, bramki 39-16

MVP tego spotkania (trzech wyróżnionych zawodników):
Jurek BOROŃ – w kolejnym spotkaniu – kolejny hat trick;
Wojtek JEŻEWICZ – bardzo dobre spotkanie i dwie bramki;
Krzysztof SZORC – bramka i duże zaangażowanie w kreowaniu akcji ofensywnych;

Gerry’s Kids – HANDYMEN 1-8 (1-2, 0-3, 0-3)
Bramki: Jurek Boroń 3, Wojtek Jeżewicz 2, Daniel Nowak, Piotr Jeleń, Krzysztof Szorc