Kompromitacja Warty A

Remis Wisły, kompromitują porażka Warty,  bardzo dobry występ Warty B i kolejna przegrana oldboyow Wisły – to bilans niezbyt udanej kolejki w lidze National.

WISŁĄ – JAHBAT FC 1-1 (0-1)
Bramka: Dawid Wiśniewski
Trzy słupki i dwie poprzeczki dla Wisły, niewykorzystany przez Jahbat rzut karny – oto bilans tego spotkania. Prowadzenie uzyskał Jahbat w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, Wisła wyrównała po pięknej bramce Dawida Wiśniewskiego., Otrzymał on piłkę na 25. metrze, minął dwóch obrońców i uderzył w same „widły”.

WARTA – REPUBLIKA SRPSKA 0-1 (0-0)
Kompromitujący występ Warty A w meczu z najsłabszym zespołem Ligi. W pierwszej połowie przeciwnik ani raz nie przekroczył połowy boiska, a bramek dla Warty moglu paść w tym okresie co najmniej dwadzieścia. Jedyna bramka dnia padła w 90 min, kiedy niemal wszyscy zawodnicy Warty przy rzucie rożnym zgromadzili się po bramką Republiki Srpskiej, a tymczasem poszła kontra i stało się.

Warta odpadła w pucharze stanowym
WARTA – INTERNATIONAL SC 2-5 (1-2)
Bramki: Armin Music, Trajan z rzutu karnego
Nie powiodło się Warcie w sobotnim spotkaniu pucharu stanowego.  W 22 min z rzutu karnego rywale objęli prowadzenie, ale w 4 min. później Armin Music wyr ównal. Później ten sam zawodnik był sam z bramkarzem, próbował go przelobować, ale posłał piłke ponad poprzeczkę. A tymczasem w 42 min. International z rzutu wolnego objął prowadzenie 2-1.
O losach pojedynku zadecydowało niespełna 10 minut – pomiędzy 46 a 54 min gry, kiedy Warta po błędach w obronie straciła trzy bramki . Warta mia la sporo okazji, m. in .w końcówce Michał Grabowski z bliskiej odległości uderzył ponad poprzeczkę, ale i rywale także mogli strzelić więcej bramek – bramkarz Geraldo Franco dwukrotnie uratował w sytuacjach sam na sam. Druga bramka dla Warty padła z rzutu karnego w 90 min , ale losy spotkania były już  rozstrzygnięte.

WARTA B – DEPORTIVO COLOMEX B 4-2 (2-0)
Bramki: Andrzej Jarząbek 2, Rafal Jarosz, J.J. Godman
Warta B uratowała honor klubu ,wygrywając po bardzo dobrej grze z liderem tabeli. Piękna bramka na 3-2 J.J. Godmana, który uderzeniem prawie z polowy boiska wrzucił „za kołnierz” piłkę bramkarzowi.

WISŁA – HELLENIC UNITED 0-2 (0-0)
Słaba gra Wisły, która drugą bramkę straciła w 93 min gry.