Eagles gromi Sockers

Sytuacja na górze tabeli Major Division ligi Metropolitan nadal bez zmian – liderzy wygrali: Serbowie pokonali Zrinskiego, Schwaben wygrał z Belgrade, a Eagles rozgromił Sockers aż 11-0. Takiego rezultatu nikt nie oczekiwał. W tym meczu aż pięć bramek zdobył Rafał Popko. Bilans bramkowy może mieć znaczenie w walce o tytuł mistrza ligi, pod warunkiem, ze Eagles upora się z United Serbs i nie straci punktów w innych spotkaniach.
Oto szczegóły.

EAGLES – KICKERS 11-0 (8-0)
Bramki: Rafa l Popko 5 (2 min, 28, 30,  50 i 65 min), Mathew Kochanowski 2 (10 i 16 ,min), Marcin Simson (3 min), Adrian Skital (8 min),  Paweł Otachel (21 min) i Marek Golik 70 mn
Tak wysokiego zwycięstwa „orłów” chyba nikt nie oczekiwał.  I pewnym tylko  wytłumaczeniem klęski Sockers jest to, że zespół ten zaczynał w dziewiątkę, a pełny skład liczbowy – zresztą nie najsilniejszy – zmontował dopiero przy stanie 6-0.
Po10 minutach było już 4-0, po 21 min 6-0, a po pól godzinie gry aż 8-0. W drugiej połowie najlepsi opuścili murawę, a pojawili sie rezerwowi, stąd „tylko” trzy dalsze bramki.
W najbliższą środę Eagles gra mecz w US Amateur Cup z United Serbs, przy 31& Central o godz. 9 wieczorem
W pozostałych spotkaniach:
Zrinski – United Serbs 0-2; Connection – Vikings 3-1; Schwaben – Belgrade  3-0, Inernational – Green-White odwołany z uwagi na  pucharowy mecz International
Na czele United Serbs 38 pkt. przed Schwaben 33 pkt i Eagles 32 pkt (jeden mecz mniej rozegrany)

BARCELONA – PODHALE 2-0 (1-0)
Trwa kiepska ostatnio passa Podhala. Na szczęście ten mecz ne liczy się w tabeli. Bardzo dobry występ Stanisława Marka; poza tym ak zwykle dobry Adnrzej Palichleb w bramce.
W pozostałych spotkaniach;
Liths – ;Lions 2-3; Morava – Wings 2-6; Kickers – Serbska – brak wyniku
Na czele Wings 30 pkt przed Lions 27 pkt;… 4. Podhale 21 pkt (jeden mecz mniej rozegrany)