Orawa nie zwalnia kroku

Orawa nie zwalnia kroku w drodze do odzyska ia tytułu mistrza Ligi Podhalańskiej. W kolejnym meczu rozgromiła Podczerwone 7-0. Do niespodzianki doszło w pojedynku Ratułowa z ostatnim w tabeli Cichem. Młody zespół Cichego wygrał zasłużenie. W tej sytuacji trzecia pozycja Ratułowa może być zagrożona przez ambitny zespół Halnego.  Po wygranej Cichego różnice pomiędzy  czwartym w tabeli Halnym a Cichem to tylko 4 punkty.
SZAFLARY – HALNY MIDWAY AUTOHAUS 2-5 (1-2)
Bramki:  Artur Malak,  Dawid Zarębczan –  Gentile Wade 2,  Łukasz Stopka,  Arek Franos,  Bogdan Gil
Zasłużona wygrana Halnego, który – zwłaszcza po przerwie – wyraźnie dominował, chociaż zaraz na wstępie gfy przy 0-0 Andrzej Furczoń nie wykorzystał rzutu karnego dla Szaflar.
Do przerwy było dość fajnie, ale potem potraciliśmy się – podsumował trener Szaflar p. TADEUSZ PUSTUŁ.

ORAWA – PODCZERWONE 7-0 (3-0)
Bramki: Roman Koszat, Paweł Dziwisz i Arek Gąsienica po 2, Phil Wicyk
Mecz w praktyce do jednej bramki. Podczerwone – pomimo iż pozyskało kilku zawodników  m. in. z  Czarnego Dunajca – nie stworzyło w praktyce ani jednego zagrożenia.-  Mamy teraz dobrą drużynę – powiedział trener JAN HOROWSKI – i trudno będzie znaleźć zespól, który nas pokona.
W tym spotkaniu Ryszard Bury nie wykorzystał rzutu karnego dla Orawy.

RATUŁÓW – CICHE 2-5 (1-0)
Bramki: Piotr Kwintal, Adam Miętus – Łukasz Szcześniak 2, Maciej Falowski, Adrian Szczęśniak, Kamil Szcześniak
Niespodzianka, ale zasłużona wygrana młodego zespołu Cichego, pomimo iż w meczu tym nie mógł wystąpić w Cichem jeden  z czołowych strzelców ligi Paweł Rychtarczyk. Aż cztery bramki to zasługa tercetu braci Szczęśniaków
7.Ciche            9    7    19-43
W klasyfikacji króla strzelców nadal na czele Mariusz Kawęcki (Odrowąż) 10 bramek przed Arkiem Franosem (Halny) 9 trafień oraz Pawłem Dziwiszem i Andrzejem Gąsienicą (obaj Orawa) i Pawłęm Rychtarczykiem (Ciche) – po 7 bramek