Warta A i Wisła A przegrywają..

Nadal nie wiedzie się  Warcie w Major Division ligi National. Ponownie niemal cały mecz grała w osłabieniu, bo już w 5  min. musiał opuścić boisko po dwóch żółtych kartkach bramkarz Mike Tilati. Zastąpił go zawodnik z pola Łukasz Cichowski. Wisłą także przegrała, gdyż zabrakło… zawodników. Zaczęła w ósemkę, a gdy doszło do kontuzji, zespół został zdekompletowany.
Wygrała tylko Warta B, zdobywając bardzo ważne punkty – Warta broni się przed spadkiem, ale przy dobrym układzie (ma jeszcze trzy mecz do rozegrania) nawet awansować do play off.
Wisła w over-30 Division pauzowała.

Major Divsion
HELLENIC UNITED – WARTA 6-4 (4-1)
Bramki: Stanisław Radzik 2, Alex Lopez, Łukasz Żukowski
Aż dziesięć bramek padło w tym meczu – o dwie więcej zdobył przeciwnik. Do porażki przyczyniła się gra w osłabieniu (po wykluczeniu bramkarza) i szereg nie wykorzystanych sytuacji – dwukrotne sam na sam z bramkarzem był Grabowski, szanse na zdobycie kolejnej bramki miał także Żukowski.

GAZELLE SC – WISŁA 6-1 (4-1)
Bramka: Kuba Gurgul
Mecz został przerwany przy stanie 6-1, gdyż po kontuzjach Madro i Laskowskiego  zespół Wisły został  zdekompletowany. Do gry zgłosiło się zaledwie sześciu piłkarzy, zabrakło niemal wszystkich „szkolniaków”.
Dla mnie jest to niepojęte – powiedział trener Stanisław Urban. – Trzeba się określić jasno, czy che się grać czy nie. Przed każdym meczem – zwłaszcza jesienią – nie wiemy, na ilu zawodników możemy liczyć. Co innego jest w hali, gdzie mamy nawet 20 chętnych do gry w kazdym spotkaniu.

HNNK HRVAT  – WARTA B 3-4 (2-2)
Bramki: Jegor Kurzykow, Hector Gurula z rzutu wolnego, Toamsz Jankowski, Joe Teluch
Zacięte spotkanie, wynik którego nie był pewny do ostatnich minut. Dopiero w 87 min uderzeniem z woleja grający prezes Joe Teluch zdobył czwartą bramkę dla Warty, która przesadziła o zwycięstwie.
Był to bardzo ważny mecz i bardzo potrzebne punkty. Warta B nadal na ostatnim miejscu w tabeli swojej sekcji, ze startą 2 punktów do wyprzedzającego ją rywala. Ma jeszcze trzy gry do rozegrania i wszystko jest możliwe, zarówno awans do play off, jak i… spadek do Second Division.