Tylko Błyskawica over-30 z Pucharem Ligi

Dwa polonijne zespoły dotarły do finałów Pucharu PSL. Powiodło się Błyskawicy over-30 w rywalizacji over-30 Division White, która po meczu z International, zaskoczonym wynikiem 1-1, okazała się lepsza w rzutach karnych. Natomiast nie udał się finałowy występ Unii Chicago w First Division, bowiem w finale zespół został rozgromiony przez Borrachos aż 8-1.
Główny finał Pucharu, pojedynek w Major Division pomiedzy Schwaben i FC Select, zakończył się zwycięstwem F.C. Select.

Oto wyniki finałów Pucharu Premier Soccer League

FC SELECT – SCHTylko Błyskawica over-30 z Pucharem LigiWABEN 2-1 po rzutach karnych dla FC Slect. W regulaminowym czasie spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

First DIvision

BORRACHOS FC – UNIA CHICAGO 8-1 (0-0)
Nie powiodło się Unii Chicago w finale First Division Pucharu PSL.
Oto relacja Łukasza Mikołajczaka.

1-8. Niestety , w finale zostaliśmy zdemolowani . Pierwsza połowa całkiem wyrównana (0-0) , niestety po przerwie dwie szybko stracone bramki i zanim zdążyliśmy się otrząsnąć, to było po meczu .
Pomimo tego sezon możemy uważać za udany , mistrzostwo ligi i drugie miejsce w finale, nie przynoszą wstydu. Cieszy dobra frekwencja przez cały sezon , dzięki czemu na pewno możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość .
Pomimo porazki w finale Pucharu, ten sezon Unia Chicago zaliczy do udanych
.
Over-30 White

BŁYSKAWICA – INTERNATIONAL SC 2-1, porzutach karnych wygrała Błyskawica, w regulaminowym czasie było 1-1
Bramka: Jake Shibona .
Drużyna Błyskawicy wygrała finał, ale dopiero po karnych.
Oto co z na ten temat Wojtek Woźnak
– W regulaminowym czasie gry wynik był remisowy 1-1 Na początku meczu błyskawica osiągnęła lekką przewagę, ale przeciwnik umiejętnie rozgrywał piłkę i nie dał się zdominować. I tak było przez większą część meczu, choć szans na strzelenie dalszych bramek miała więcej Błyskawica. Należy wyróżnić formacje obronne obu zespołów Zagrały bardzo dobrz,e dlatego skończyło się wynikiem remisowym. No i doszło do karnych, w których Błyskawic okazała się lepsza