Hat trick Bartka Borowicza

W kolejnym meczu hokejowej ligi RMAHL kolejne pewne zwycięstwo naszej drużyny. Wygrywamy pewnie 5-0 i już po pierwszej tercji wygranej 3-0, w której klasa sama dla siebie był nasz zawodnik Bartek Borowicz było wiadomo, że mecz padnie naszym łupem. Bartek otwiera wynik tego spotkania już w pierwszej akcji meczu, a następnie w tej samej tercji dorzuca dwa kolejne trafienia. Można powiedzieć, że było już po meczu.
O drugiej tercji można tylko napisać, że się odbyła. Dokonaliśmy kilku roszad w ustawieniu, ale nie przyniosły one efektu bramkowego.
Trzecia tercja to przepiękna bramka z dystansu Roberta Niemca, przy której bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Tak jak zaczęliśmy to spotkanie. tak też kończymy. W ostatniej akcji meczu krążek do pustej bramki dobija Wojtek Jezewicz, ustalając wynik tego spotkania.
Cieszy powrót do pełnej sprawności Piotra Jelenia. Czekamy jeszcze na powrót do pełnej dyspozycji strzeleckiej (bramkowej) naszego króla strzelców z poprzednich sezonów Jurka Boronia.

Wyróżniony zawodnik MVP spotkania:
Bartek BOROWICZ – hat trick naszego zawodnika przy rewelacyjnej postawie w każdej formacji

Ale Stars – HANDYMEN 0-5 (0-3, 0-0, 0-2)

________________________________________
W nowym sezonie Handymen doznał wzmocnienia. Doszedł Bartek Borowiec, który grał wcześniej w Polsce. To cenny nabytek, w każdym meczu strzela bramki. Dołączył do zespołu także Adam Nowotka, ale to typowy amator. Ponadto trwają rozmowy w sprawie przejścia do Handymen jeszcze jednego hokeisty. Odszedł natomiast Czech Marek Poppel, który zasilił nowo utworzoną drużynę czeskich hokeistów w tej lidze –