Bez zmian w Lidze Podhalańskiej

Nie doszło do zmian w szóstej kolejce Ligi Podhalańskiej. Podobnie jak przed tygodniem, na prowadzeniu Orawa z kompletem 15 pkt przed Baciarami. Jedyna zmiana w tabeli to awans Ratułowa na czwartą pozycję w wyniku jego wygranej 2-0 z Białką. W tym meczu doszło do zaskakującej sytuacji– sędzia skrócił pierwszą połowę o 15 minut! Na znak protestu Adam Rabianski, trener Białki wycofał z gry swój zespół na 5 min. przed końcem drugiej połowy i zapowiedział złożenie protestu z wnioskiem o powtórzenie spotkania.
Rozegrano tylko trzy spotkania, bowiem na propozycję Jagiellonii jej pojedynek z Czarnym Dunajcem został przełożony,

Oto wyniki i aktualna tabela

BACIARY – ŻYWIEC PODHALE 3-2 (2-1)
Bramki: Tomek Suchecki, Nick Soto, Patryk Świątkowski – Jan Bednarz, Tomek Sobczak
Baciary wciąż osłabione brakiem „szkolniaków”. Cały mecz – w związku z problemami kadrowymi – musiał wystąpić na boisku założyciel i menager zespołu Wiesław Suchecki, Pojedynek był wyrównany. W końcówce Żywiec zdobył kontaktową bramkę i jak uważa jego trener Staszek Maciata miał szanse na wyrównane, Przeszkodził sędzia, który skrócil mecz o cztery minuty,

ORAWA – ODROWĄŻ 5-0 (3-0)
Bramki: Max Salamata, Zachar 2, Pici
Zdecydowana przewaga Orawy. W jej szeregach udanie zadebiutował na lewej pomocy Wenezuelczyk Pici.
– Orawa ma bardzo dobrą drużynę – przyznał prezes Orowążą Tomek Grela. – Wydaje mi się, że będą mistrzem jesieni. Nie sądzę, by potknęli się…

RATUŁÓW – WATRA BIAŁKA 2-0 (1-0)
Bramki: Mike Ciężczak, Connor Mote

CZARNY DUNAJEC – JAGIELLONIA, przełożony z uwagi na kontuzje w zespole Jagiellonii i wyjazdy wakacyjne

1, Orawa 5 15 25-5
2. Baciary 6 12 17-11
3. Cz.Dunajec 4 9 13-9
4. Ratułów 5 9 15-15
5. Jagiellonia 5 7 18-16
6. Watra/Białka 6 6 11-13