Stracone nadzieje Wisłoki; Wisła walczy o tytuł mistrza Grupy B Dywizji

W ósmej kolejce halowej Europa League doszło do pojedynku lidera grupy A w Major Division – Sockers FC 19 Academy z Wisłoką. Nadzieje, że nasz zespól powalczy z niepokonanym do tej pory zespołem Sockers Academy, nie sprawdziły się, a porażka aż 1-6 mówi wszystko. Kolejny remis zanotował młody zespół Eagles, a jego nowy trener Robert Juszczyk z optymizmem patrzy w przyszłość.
W słabszej Grupie B tej dwizji wciąż niepokonany pozostaje zespół Wisły, który ma realne szanse na mistrzostwo. Natomiast w First DIvision siódmy mecz z rzędu wygrała Błyskawica over-30, która rozgromiła Minyor Chicago az 6-0 i pozostaje faworytem tej dywizji
Oto relacje

, grupa A
INTERNATIONAL – EAGLES 2-2 (1-0)
Bramki: Paweł Otachel, Paweł Urban
Kolejny remis zespołu Roberta Juszczyka. Eagkes dwukrotnie prowadził – 1-0 i 2-1, a rywale wyrównali na minutę przed końcem.
– Graliśmy dobrze. Wszystko było pod kontrolą, ale jeden błąd kosztował nas nas utrate dwóch punktów – podsumował Robertr Juszczyk. – Ale, jak mówią, niewykorzystane sytuacje mszczą się. Młodzi chłopcy robią postępy. Mieliśmy pełne dwie piątki, brakuje nam trzeciej piątki, by równorzędną walkę z najlepszymi. Ale pracujemy nad tym.

SOCKERS FC 19 ACADEMY – WISŁOKA 6-1
Bramka: Adrian Ortiz
Oto relacja trenera Witka Piotrowskiego.
– Przegralismy 1-6. Źle weszliśmy w mecz I po 10 minutach przegrywaliśmy 0-3… potem strzelilismy na 1-3 I mieliśmy bardzo dobra sytuacje na 2-3 ale jej nie wykorzystaliśmy… Na początku drugiej połowy przeciwnik strzela na 4-1 I my musimy sie otworzyć I gonić wynik, ściągając bramkarza. niestety jak strzelaliśmy to , a po dwóch strzałach piłka spadła do przeciwnika, który posłał ją do pustej bramki…
Wygrała drużyna lepsza tego dnia…Gratulacje dla nich..

BLYSKAWICA –CZARNI JASŁO, przełożony na wniosek Błyskawicy

Grupa B
WISŁA A – SOCKERS FC 17 4-3
Bramki: Konrad Malinowski 2, Michał Mróz 2
To był bardzo ciężki mecz z młodym zespołem Sockers i kolejna wygrana – podsumował menager Kazimierz Boloż. – Nadal jesteśmy niepokonani i walczymy o tytuł mistrza dywizji
W irst divsion iódme zwciestwo zanotowala prowadzac zespl Błiskawicy obver0. Gn ffazem

PAO CHICAGO – WISŁOKA B 1-3

WiSŁOKA u-23 – PANATHINAIKOSCHICAGO 3-1
Bramki: Dawid Nowicki, Oleh Melnylk, Gabriel Majocha
Dobry mecz obu drużyn, ale to w końcu my byliśmy skuteczniejsi I dopisujemy 3 punkty… Cieszy, bo przeciwnik miał bardzo mocy skład… A za tydzień ważny mecz, aby przypieczętować playoff…
Bramkarz Wisloki Dominik Piecuch przy stanie 1-0 obronil rzut karny, To trzeci karny wybroniony przez niego w obecnym sezonie.

Grupa A’

MINYOR CHICAGO – BŁYSKAWICA 0ver-30 0-6.

JAGIELLONIA – SCHWABEN AC 18/19 3-3 (1-1)
Bramki: Marcin Boratyńskki, Kac per Stefaniuk, Sebastian Sobolewski
Zabraklo kilku doświadczonych zawodników, co sprawiło że „jaga” zdobyła tylko jeden punkt i jej strata do prowadzącej w tabeli Błyskawicy o-30 powiększyła się. Schwaben prowadziło już 3-1, ale udało się doprowadzić do remisu. Bramkę na 3-3 zdobył Kacper Stefaniuk po ładnej, solowej akcji. W końcówce Jagiellonia otrzymała dwie niebieskie kartki i przez ok 1.5 min grała w osłabieniu, ale udało się dowieźć remis do końca.

UNIA CHICAGO – BERBER CITY RESERVES 6-2
Bramki: Mikołajczak 3, Krystopa 2, Śliwa
Pomimo wysokiego końcowego rezultatu, nie był to łatwy mecz.- Dwa razy przegrywaliśmy – 0-1 I 1-2 – przypomina Łukasz Mikołajczak -, ale pomimo tego, że mieliśmy tytko jednego zawodnika na zmiany, udało nam się wykorzystać stworzone sytuacje i zainkasować trzy punkty.

Grupa B
WISŁA B – SOCKERS FC BLACK 5-1
Bramki: Adam Jezierczak 2, Kuramabek Madaripov, Kacper Kubala, Erik Haracik
Wygrana młodych chłopaków na pewno cieszy, lecz sam mecz stan na niskim poziomie.

Over-30
JAGIELLONIA – REBLE FC 9-2 (4-0)
Bramki: Konrad Ślęczka 2, Kris Mariański 2, Mateusz Ślęczka, Grzesiek Zimnoch,. Sebastian Romanowski, Łukasz Mikulskj, Michał Sproch

CZARNI STRZ. – CONNDCTION 2-6
Bramki: Stanisław Świątek, Tomasz Otachel