Porażka w ostatnim meczu regularnego sezonu

u

W ostatnim spotkaniu regularnego sezon, hokeiści Handymen doznali porażki z Golens,. Wcześniej jednak zapewnili sobie udział w play offs z drugiego miejsca.
Oto relacja menagera Piotra Jelenia,
– W ostatniej kolejce sezonu regularnego doznaliśmy nieznacznej porażki z dobrze znanym nam zespołem Golems 6-4. Niestety podejście do meczu niektórych zawodników, którzy nie przyjechali, spowodowało nasze osłabienie.
Do bramki po kontuzji wrócił Witold Bańkosz .W pierwszej połowie tracimy dwie bramki, grając w osłabieniu po karach dla naszych zawodników i przegrywamy tercję 0-3. W drugiej tercji dalej bijemy głową w mur, wykorzystując tylko jedną sytuację i powiększając rozmiary porażki do stanu 1-5.
Trzecia tercja to już nasza dominacja. Doprowadzamy do stanu 4-5 na około 4 min przed końcem, ale nie dopisuje nam szczęście do strzelenia wyrównującej bramki. Natomiast po błędzie w kryciu, tracimy bramkę na 4-6 i takim wynikiem kończy się ten mecz.