Stracona szansa

Przed tygodniem Wisłą urwała dwa punkty liderowi w over-40 Division ligi  oldboyów Metro  –  Connection , a w sobotę w jej ślady poszła Calisia. Nie pomogło to jednak mającej jeszcze szanse na prześcignięcie lidera Wiśle. Wiślacy w pojedynku o drugie miejsce z Liths zagrali bardzo słabo, przegrywając 2-5. Tak więc Connection ma obecnie 33 punkty, Liths 30 i na trzecim miejscu Wisła 27 pkt. Do końca rozgrywek pozostały trzy kolejki i wszystko rozstrzygnę się chyba za tydzień w bezpośrednim pojedynku Connection z Liths…

Podhale przegrało aż 8-0 z Schwaben. Ale cały mecz grało w  siódemkę!. ,Podziękować trzeba jego zawodnikom za ambicję i wytrzymałość, bo prze-cież znamy drużyny, które grając nie w siódemkę, a  w dziewiątkę, rezygnowały po przerwie z dalszej gry, chcąc uniknąć wysokiej porażki.
.Oto szczegóły

Over-40 Division

SCHWABEN – PODHALE 8-0 3-0)
Podziewać można zawodników Podhala, którzy grając od początku w siódemkę,  wytrzymali cały mecz i nie zeszli wcześniej z boiska.

WISŁĄ – LITHS 2-5 (1-3)
‘Bramki: Marek Wiśniewski, Tomek Róg,
Tym razem Wisła nie miała swojego dnia, zagrała słabo, przegrywając wyraźnie pojedynek o drugie miejsce w tabeli.
Kolejno było 0-1, 0-2, 2-1, 1-3, 1-4, 2-4 i 2-5

CONNECTION – CALISIA 1-1 (1-0)
Bramka: Janusz Kołodziej z rzutu karnego.
Pierwsza połowa to przewaga Calisii, natomiast w drugiej odsłonie lepsze było Connection. Remisowy wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn,
Bramka dl Calisii padła z rzutu karnego za faul na Arturze Bańkowskim.