Sparringi… sparringi

Niestety niedzielna aura nie pozwoliła na przeprowadzanie wszystkich zaplanowanych na ten weekend spotkań sparringowych. Natomiast w sobotę warunki do gry były doskonałe.
Oto relacje
UNIA CHICAGO – EGLES over-30  2-5 (2-1, 0-2, 0-2)
Bramki: Maciej Skutnik, Dominik Wardzała – Jacek Hickiewicz 2, Marcin Simson, Tomek Otachel, Jacek Lechowicz
Unia miała nadkomplet zawodników do gry. W pierwszej tercji grał najsilniejszy skład i Unia prowadziła 2-0; w II tercji zmieniono całą jedenastkę i wynik był odwrotny – 2-0 dl Eagles over-30;  w trzeciej tercji skład Unii był mieszany, ale lepiej kondycyjnie wypadł zespół Eagles.

WISŁĄ over-40 – ROYAL/CRACOVIA over-48  4-3(2-3)
Bramki: Marek Wiśniewski 3, Robert Kowalewski – Robert Pudełko 2,  Ryszard Pawula
Wisła miała tylko 11. zawodników,  w Royal/Cracovia już na stałe występować będzie Robert Pudełko. Mecz był wyrównany – z przebiegu gry remisowy.

CALISIA over-40 – EAGLES over-40  3-2 (0-1)
Bramki: Jurant , Janusz Kołodziej – Andrzej Gąsienica, Paweł Dziwisz
Eagles prowadził do przerwy 1-0, ale później w ciągu jednej minuty stracił dwie bramki. Do zespołu ove-40 przejdą z over-30  – Jacek Hickiewicz, Mic Wiśniewski, Sebastian Skital. W Calisii zadebiutował Jurant, poprzednio grający w Cracovii over-40.