Skromne 1-0 hokeistów Handymen

Po blisko dwutygodniowej przerwie wracamy na lod do rozgrywek letniej ligi RMAHL. Wracamy i wygrywamy, chociaż w bardzo skromnych rozmiarach. Mecz stal na bardzo dobrym poziomie, a przeciwnik postawił nam wysoko poprzeczkę.. Ale nie mogło być inaczej, gdyż to nasz stary, dobry znajomy chociażby z meczu finałowego poprzedniego sezonu – drużyna Beer Comets.
Bardzo wyrównane i zacięte spotkanie od samego początku. Żadna z drużyn nie może osiągnąć przewagi, a ilość oddanych strzałów na bramkę w każdej tercji jest wręcz identyczna.
W drugiej tercji mamy dwie okazje aby otworzyc wynik, ale niestety nie wykorzystujemy gry w przewadze oraz sytuacji sam na sam Pawla Sulki. Dwie tercje  kończą sie bez bramek i o wyniku spotkania decyduje ostatnia tercja, w ktorej robimy małe roszady, co przynosi efekt bramkowy. Przepiękna dwójkowa akcja Mariana Słyszą i Darka Jachera przynosi upragnione prowadzenie po bramce tego drugiego. Wydaje się, że po bramce zaczęliśmy mieć pełną kontrolę, ale niestety znowu nie wykorzystujemy sytuacji bramkowych.. Pozwalamy za to przeciwnikowi na rozwiniecie skrzydel i w nasze poczynania wkrada sie trochę nerwowości co odzwierciedla sie w karach dla naszych zawodnikow. Przetrzymujemy ten trudny okres, a na wysokości zadania staje po raz kolejny nasz bramkarz Witold Bankosz. W bardzo nerwowej końcówce przeciwnik trafia jeszcze w słupek, ale nie zmienia to już wyniku spotkania. Wygrywamy skromnie 1-0 ale wygrywamy po bardzo dobrym spotkaniu.