Tym razem porażka Handymen

Po 11 kolejnych zwyciestwach w letniej lidze RMAHL przyszła pora na porażkę. Nie  miała ona  jednak wpływu na naszą pozycję w lidze, w której nadal zachowaliśmy pozycję lidera. Porażka oczywiście boli, a końcowy wynik 1-4 może świadczyć o dużej przewadze Team Wizzo, ale nic bardziej mylnego. Przeciwnik okazał sie od nas lepszy, bo strzelił jako pierwszy bramkę, a ten fakt okazał sie kluczowy w tym spotkaniu. Spotkanie stało na wysokim pozio,mie, a dwie pierwsze bezbramkowe tercje prowadzone w bardzo szybkim tempie.
O wszystkim zadecydowała trzecia tercja, w której w zamieszaniu podbramkowym tracimy pierwsza bramkę. Gdy próbujemy szybko odpowiedzieć kardynalny błąd naszego zespołu, tracimy krążek w strefie obronnej przeciwnika, zabójcza kontra (dwóch na bramkarza) i niestety przegrywamy 0-2.
Udaje nam sie złapać kontakt z przeciwnikiem po pięknej bramce Marka Poppela. W ostatnich dwóch minutach spotkania ściągamy bramkarza i gramy w przewadze, ale to nie my, a rywal dwa kolejne trafienia zalicza do pustej bramki.
Nie byliśmy drużyną gorszą, ale niestety nie otworzyliśmy wyniku i przegrywamy. Widoczny jest brak skuteczności naszej drużyny po powrocie do rozgrywek. W ostatnich dwóch spotkaniach strzelamy tylko dwie bramki.
Przed nami dwie ostatnie kolejki zasadniczego sezonu i mamy nadzieje, ze utrzymamy pozycje lidera do końca rozgrywek.

Team Wizzo – HANDYMEN 1-4 (0-0, 0-0, 1-4)
Bramka: Marek POPPEL