Remis Eagles z Hellenic

Pierwsze punkty stracili w trzeciej kolejce halowej ligi Metropolitan piłkarze Eagles , remisując  4-4 z Hellenic. Spotkanie było pełne emocji, a końcowy wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn. Hellenic po błędach w obronie Hellenic objął prowadzenie 2-0. Eagles zdołał  wyrównać na 2-2. Kolejna bramkę zdobyli ponownie rywale, ale nasi po strzale Hofmana ponownie wyrównali – na 3-3.

W drugiej połowie, na 7 min. przed końcem Bobby Novak zdobył kolejną bramkę i Eagles prowadził 4-3. Nie-bawem szanse na piątą bramkę zmarnował Hofman. Końcówka była nerwowa – Gordy Gurson dwukrotne otrzymał niebieską kartkę i nasi przez cztery minuty grali w osłabieniu. Wykorzystali to rywale, strzelając  wyrównującą bramkę.

HELLENIC – EAGLES 4 -4 (3-3)
Bramki: Bobby Novak 2,  Hofman  2

W pozostałych spotkaniach:
Republika Srpska – Inter 1-2; Schwaben – United Serbs 3-6; Sockers – Lions 6-1; Kickers – FC United 3-5