Remis Eagles over-30, wygrana Błyskawicy

Dwoma zaleglymi spotkaniami: Liths  – Eagles oraz Highlanders – Błyskawica North zakończyła się jesienna runda rozgrywek w over-30 Division Il. Metropolitan A.H. Soccer League. Eagles zremisował z Liths i dzięki temu powiększył przewagę nad drugą w tabeli Concordią do trzech punktów. Błyskawica wygrała z najsłabszym zespołem ligi i dzięki temu awansowała na ósme miejsce.  Wiosną sześć najlepszych zespołów rozpocznie między sobą rundę play off.

LITHS – EAGLES 3-3 (2-0)
Bramki: Bogdan Żurowski 2, Janusz Gurgul
Na bardzo nierównym .wręcz wyboistym boisku spotkanie nie układało się pomyślnie dla Eagles. Zabrakło bramkarza Marka Kruczka, którego zastapiił z konieczności zawodnik z pola – Staszek Medvec. Do przerwy „orły” przegrywały 0-2. Później dwukrotnie celnie trafił Bogdan Żurowski. Bramka na 2-2 była nietypowa. Po uderzeniu Żurowskiego, piłka dwukrotne odbijała się od poprzeczki, zanim wpadła do siatki. Przeciwnik ponownie objąl prowadzenie (po bramce zdobytej przy przy „pomocy” sędziego), ale Janusz Gurgul w końcówce trzecią bramkę i mecz zakończył się podziałem punktów.

BŁYSKAWICA NORTH  – HIGHLANDERS 4-3 (4-0)
Bramki: Roman Witecki 3, Zbigniew Niemczyk z rzutu karnego.
Dwa oblicza spotkania – pierwsza połowa to zdecydowany prymat Błyskawicy, efektem cztery bramki (w tym jedna z rzutu karnego po faulu na Januszu Chmielewskm). Po zmianie stron role się odwróciły – Highlanders zaczęli strzelać bramki, na szczęście zdobyli ich tylko trzy.