Porażki zespołów WARTY

Dwa zespoły Warty grały podczas weekendu w lidze National i oba przegrały. Szczególie slabo wypadł start Warty A w Major Division.

CKS WARTA A – WINGS SC 3-5 (1-2)
Bramki: Manny Median , Adrien Graffin, Aaron Faynik

Bardzo słaby mecz z najsłabszą drużyną w lidze.
– Popełniamy bardzo dużo błędów – o cenia prezs Warty Joe Teluch. – W dzisiejszym spotkaniu wszystkie bramki zdobyte przez przeciwnika tyły prezentami naszej obrony. prezenty w obronie.
My graliśmy, a przeciwnik strzelał bramki.
W pierwszych minutach mysmy stworzyli kilka sytuacji ale nie potrafiliśmy strzelić bramki. Na wyróżnienie zasługuje pierwsza bramka. Pieknie uderzona piłka z rzutu wolnego wpadła w długi górny r óg. Menny Medin,

Under-23 Division

CKS WARTA U21 – HICAGO GHOST FC 2-4
Bramki: Nathan Garcia, Daniel Grimaldo
Mecz z zespołem z pierwszego miejsca byl ciekawy. Przez pierwsze 15 minut przeciwnik naciskał i zdobył bramkę.,
Kolejne dwie bramki zdobyliśmy zaraz na początku drugiej połowy.Taki wynik utrzymywał się aż do 80tej minuty, kiedy bramkarz popelnil błąd, a dwie minuty później przegrywaliśmy 2-3.
Czwarta bramkę Chicago Ghost zdobył tuż przed końcem gry z rzutu karnego.
Zagraliśmy dobrze, ale przy takim upale jaki był w sobotę szybko opadliśmy z sił, gdyż brakowało kilku zawodników (młodzieżowy turniej rejonowy poza stanem).