Porażka Wisły w meczu na szczycie

Nie udało się Wiśle pokonać lidera w Major Division ligi National – Gazelle S.C. Wisła przegrała 2-3, prowadzać do przerwy 1-0. Tym samym Gazelle SC zostało samodzielnym liderem, wyprzedzając Wisle o 3 pkt. Warta zdobyła punkty bez gry, ponieważ przeciwnik nie załatwił boiska.

GAZELLE SC – WISŁA 3-2 (0-1)
Bramki: Dawid Wiśniewski 2
Bardzo trudny mecz, ale był do wygrania. Już w pierwszej połowie wiślacy mogli prowadzić 3-0. Po przerwie przy stanie 1-1 sędzia główny uznał bramkę dla rywali, pomimo iż boczny sygnalizował pozycję spaloną.  W ostatnich dziesięciu minutach Wisła miała jeszcze trzy 100-proc sytuacje (Wiśniewski, Szczęśniak), ale ich nie wykorzystała. Inna sprawa, że w końcówce chyba trochę zabrakło sił. Czy nie zaszkodził udział  kilka godzin wcześniej w pierwszej połowie meczu Pólnoc – Pldie trojki wiśłaków: Wiśniewskiego, Szcześniaka i Łagowskiego?

MOŁDOVA – WARTA 0-3, walkower