Porażka po rzutach karnych…

Kolejne doroczne  spotkane hokeistów Podhala z zespołem Cliffside w Wisconsin Dells zakończyło się remisem, ale w rzutach karnych lepsi okazali się gospodarze. Tak więc przechodni Kłabuk Cup pozostaje nadal w Wisconsin.
•    PODHALE  CHICAGO – CLIFFSIDE  7-7 w tercjach (3-2, 2-1,2-4) w karnych lepszy okazał się zespół z Wisconsin.
•    Bramki dla Podhala: Mariusz  Bryniarski 2, Ryszard Tyrała, Andrzej Stoch, Adam Hanzel, Bogdan  Kalata, Karol Czajko.
•     Przez cały mecz Podhale prowadziło, dyktując warunki,  tracąc zwycięstwo w ostatnich minutach. Zacięty, dobry mecz, z horrorem dla Podhala w końcówce. To już czwarte kolejne zwycięstwo drużyny Cliffside, Kłabuk Cup dalej zostaje w Wisconsin. Publiczność dopisała, żywiołowo reagując na zacięte spotkanie, po meczu tradycyjnie drużyny i kibice imprezowali u państwa Tylków w ich hotelu Cli