Polonez nadal zwycięski

W kolejnej rundzie Metropolitan Soccer League of Chicagoland  z polonijnych zespołów w Open Division grał tylko Polonez, który zdobył kolejne punkty, pokonując Borachod S.C. W związku z turniejem 3-Majowym Wisły, spotkania Czarnych Jasło z Lechią/Romanią oraz Błyskawicy z Naperville Strikers zostały odwołane,

Ze zmiennym szczęściem walczyły nasze zespoły w over-30 Division Red.  Wisła wygrała,  Tarnovia wysoko przegrała. W jej spotkaniu z FC Balcan doszło do niecodziennej sytuacji – po 40 minutach gry z powodu braku permitu rywali, mecz został przeniesiony z sztucznej na naturalną trawę

Open Division
POLONEZ – BORRACHOS S.C. 3-1 (1-0)
Bramki: Sebastian Jarmuła 2, Tima
Wyrównany pojedynek, zwłaszcza w pierwszej połowie. Przeciwnik dobrze się bronił i nawet wyrównał po prze-rwie stan meczu na 1-1. Druga odsłona była już dużo lepsza w wykonaniu Poloneza i jego zasłużona wygrana.
Błyskawica – Naperville Strikers, – odwołany z uwagi na turniej Wisły
Czarni Jasło – Lechia/Romania, odwołany z uwagi na turniej Wisły

Over-30 Division Red

EAGLES – PROSPORT, poniedziałek, godz.8.30 p,m; Bensenville

ATLETICO TORINO – WISŁA 0-1 (0-10
Bramka: Marcin Wszołek
Wyrównany pojedynek, w którym więcej szczęścia miała Wisła. Do zwycięstwa w dużej mierze przyczynił się doskonale broniący  Kamil Kowalski

FC BALCAN –  TARNOVIA 5-0 (0-0)
Pierwsza połowa wyrównana. Punktem zwrotnym było przeniesienie spotkania po 40 min. gry ze sztucznej nawierzchni, na płytę z naturalną trawą. Długie boisko, źle przycięta trawa  i mało widoczne linie – to wszystko nie sprzyjało Tarnovii, która w ciągu pięciu minut potrafiła stracić trzy bramki