Horrror w meczu Calisii

Tylko trzy spotkania rozegrano w  sobotę w over-40 Division Il. Metroplitan A.H. Soccer League – Podhale uległo , Calisia w meczu horrorze pokonała Rep. Spską 4-3. Calisia przegrywała już 0-2,  by po dwóch po pięknych „główkach” Janusza Kołodzieja wyrównać na 2-2,  a następnie z dwóch rzutów karnych wyjść na prowadzenie 4-2. Rywale nie rezygnowali, zdobyli trzecią bramkę na 3-4, a na 3 min przed końcem mieli rzut karny, który obronił  jednak Przemek Marchwiak, kiedyś bramkarz pierwszego zespołu Eagles. Uff, to był prawdziwy horror, zakończony szczęśliwie. Natomiast oldboye Eagles zremisowali

W innym meczu Podhale przegrało ze Schwaben.
W over-48 Diviiso pewna wygrana Royal/Cracovii i kolejna bramka Staszka Medvecaa, przed jego pożegnalnym spotkaniem w Chciago za tydzień.

AAC EAGLES – CONNECTION 3-3 (0-2)
Bramki: Janusz Jelonkowski z rzutu karnego, Andrzej Gąsienica, Artur Kostrzewa.
Eagles przegrywał już 0-2,późnej zdobył trzy bramki, ale tuż przed końcem rywale wyrównali i pojedynek zakończył się remisem.
– To był horror, niestety bez happy endu – skwitował trener Robert Juszczyk,
A trzy asysty zanotował Mirosław Nawrot. Mógł zostać jednym z najlepszych  w tym meczu, gdyby nie pierwsza, kiepska polowa w jego wykonaniu, Gdyvy tai grał od początku…

SCHWABEN – PODHALE 4-2
Bramki: Piotr Rabiański, Adam Płonka’
Podhale wystąpiło w osłabionym składzie, a na dodatek w przerwie kilku zawodników musiało odjechać i drugą połowe zespół Marka Mitusa grał bez możliwości dokonywania zmian.

Poniżej kilka zdjęć z tego spotkania

20180505_164612_Film4-120180505_164541_Film4-120180505_164542_Film4-120180505_164643_Film4-120180505_173425_Film4-1Zdjęcia – Marek Krawczyk

FK REPUBLIKA SRPSKA – CALISIA 3-4 (2-2)
Bramki: Janusz Kołodziej 2, Krzysztof Brzoski z rzutu karnego,  Janusz Jastrzębski z rzutu karnego
Niezwykle zacięte spotkanie. Bohaterem dnia  był Janusz  Kołodziej, zdobywa dwóch bramek. Zwłaszcza pierwszy gol, uderzeniem głową z 11 metrów  w samo „okienko” był prawdziwym majstersztykiem.

LITHS — WISŁA, przełożony

Over-48 Division

VICTORIA – RAMS, przełożony
Oficjalni e – z powodu ośmiu kontuzji Victoria wystąpiła o przełożenie tego meczu; nieoficjalne – nie najlepsza atmosfera panuje od pewnego czasu  w zespole.

ROYAL/CRACOVIA – HELLENIC 5-0 (3-0)
Bramki: Krzysztof Lassek 2, Staszek Medvec, Zdzisław Wawrzyńczuk,  Wiktor Sowacki
Pewna wygrana Royal/Cracovii, który miał ułatwione zadanie, gdyż Hellenic miało tylko 11 zawodników