Podhale po raz 11-ty!

12-tę z rzędu zwycięstwo zanotowali hokeiści Podhala w piątkowy wieczór. Przeciwnik – Stick Magnets postawił dość wysoko poprzeczkę, ale nie przeszkodziło to naszym hokeistom, którzy zanotowali 12.te z rzędu zwycięstwo i pozostają oczywiście zdecydowanym liderem.
Wprawdzie Podhale szybko straciło pierwszą bramkę, ale niebawem Gubała wyrównał, a Bryniarski podwyższył na 2-1. Po bramce rywali tercja zakończyła się winkiem 2-2..
W drugiej tercji trzy bramki Podhala, w tym jedna (Bryniarski) przy grze w przewadze i ta tercja przesądziła o wygraniu spotkania.
Ostatnia tercja wyrównana przy czym Podhale straciło bramkę, grając w przewadze.. Rywale zmniejszyli przewagę Podhala do 7-5, ale ostatnie dwie bramki padły łupem Bryniarskiego – w tym jedna do pustej bramki po wycofaniu przez Stick Magnets bramkarza.
Podhale wystąpiło w pełnym składzie, miało trzy piątki do gry.

PODHALE – STICK MAGNETS 9-6 (2-2, 3-0, 4-4)
Bramki: , Mariusz Bryniarski 5, Chis Gubała 2, Andrzej Stoch, Ryszard Tyrała,