Od 2-0 do 2-3

Remis Warty i porażka Wisły A – to rezultaty naszych zespołów w 11. kolejce Major Division ligi National.  I Warta, i Wisła prowadziły do przerwy2-0, drugie połowy były już dla ichh gorsze – Warta uratowała jeden punkt,  Wisła przegrała. Wisła B pauzowała.

WISŁA A – WINGED BULL 2-3 (2-0)
Bramki: Dawid Wiśniewski, Jorge Alvarez
Wisła A szybko uzyskała prowadzenie 2-0 i miała szanse na kolejne bramki. Niestety sytuacja zmieniła się po przerwie. W 75 min. za dwie żółte kartki musiał opuścić boisko Dawid Wiśniewski, co wykorzystali rywale, mocno naciskając.. Tym niemniej można yło uratować przynajmniej remis. Zwycięska bramka dla Winged Bull padła w siódmej minucie przedłużonego czasu gry.

WARTA – VIKINGS 2-2 (2-0)
Bramki: Jonathan Pachar, Palis
Zwycięstwo było blisko – Warta po bardzo dobrej grze prowadziła do przerwy 2-0, a mogła w tym okresie paść I trzecia bramka. Niestety po przerwie dwa błędy sędziego spowodowały, że zamiast trzech, Warta zdobyła tylko jeden punkt. Wyrównująca na 2-2 bramka dla Vikings padła w 84 min gry.