Polonijne derby dla Wisły over-40

Po 2-miesięcznej przerwie wznowione zostały roz-grywki w Il. Metropolitan A. H. Soccer  League. W over-30 Divison spotkania Eagles i Chicago Force zostały przełożone. Przed kilku dniami Eagles rozegrał zaległe spotkanie  I rundy z Hellenic, wygrywając wysoko, aż 7-0.
W over-40 Division w polonijnych derby nie doszło do niespodzianki. Wisła okazała się lepsza od bardzo sła-bej w tym sezonie Cracovii.  Przegrała Calisia, a Eagles oddał kolejny mecz walkowerem.  Zespół  z braku zawodników został do końca sezonu zawieszony i  pozostałe spotkania a odda bez gry.
EAGLES – CONNECTION.  przełożony.

W zaległym spotkaniu:

EAGLES – HELLENIC 7-0 (-0)

Bramki: Kubaa Piotrowski 3, Łukasz Pieniążek 2, Marcin Simson, Paweł Otachel

CHICAGO FORCE – GREEN-WHITE, przełożony

CALISIA – CONNECTION 0-6 (0-3)

Już w pierwszych minutach kontuzjomi ulegli Krzysztof Brzowski i Artur Bańkowsk,i a ponieważ ni było nikogo na zmiany, Calisia w praktyce cały mecz musiała grać w dziewiątkę.  Na dodatek w 75 kin kontuzji doznał bramkarz Przemek Marchwiak. Zabrakło kilku zawodników z podstawowego składu. Natomiast wrócił do zespołu po powrocie z Polski Jurek Kołodziej, który mógł uzyskać honorowa bramkę, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek.
– W takim składzie nie mieliśmy   żadnych szans powal-czenia z czołowym zespołem dywizji – podsumował  Radek Wawrzyniak.

UNITED SERBS – EAGLES 3-0, walkower
Zespół Eagles z braku zawodników wycofał się z dalszej fazy rozgrywek i już do końca sezonu pozostałe swoje spotkania odda walkowerem.

WISŁĄ – CRACOVIA 6-2 (3-0)
Bramki: Roman Witecki 3, Bogdan Pawlik, Marek Wi-śniewski, Grzegorz Lorek
Wisła miała tylko jednego zawodnika na zmiany, ale wystarczyło do pewnej wygranej nad bardzo słabym  w tym sezonie zespołem Cracovii. W tym zespole przede wszystkim  brak obrońców.