Niedźwiadki znów groźne

Po dwóch kolejkach na czele Polonijnej Ligi  Siatkówki rosyjskie „Niedźwiadki”. To pewna niespodzianka . Russian Bears po roku przerwy powrócili do ligi i na razie grają lepiej niż oczekiwano. W drugiej kolejce pokonali obrońcę tytułu Fullerton (Your Add Here). Mecz był  niezwykle ciekawym widowiskiem – w pierwszym secie trwała walka o każdy punkt; w drugiej partii obserwowano  świetne wymiany piłek.Oczekiwano z zainteresowaniem na pierwszy występ beniaminka-  amerykańskiego  teamu Skyline. Amerykanie wygrali co prawda z United, ale spodziewano się chyba po ich występie więcej. Zaczęli usztywnieni, ale później rozkręcali się z każdą chwilą. Nie maja w swych szeregach jakiejś wielkiej gwiazdy, ale  to zespół z dużym doświadczeniem, z ogranymi zawodnikami  i na pewno odegra  role w walce o mistrzostwo.
Sobieski wygrał  gładko z KS Illinois. Tylko na początku meczu Illinois prowadziło ,ale Sobieski szybko odrobił straty.
K&B Innovation (dawna Integra) lubi oddawać punkty z drużynami, z którymi powinna wygrać.  Nie inaczej było w niedzielnej grze.  Eagles pierwszego seta wprawdzie przegrał 24-26 ,ale drugiego  już wysoko wygrał, podobnie jak tie-brak 15-10.
United – Skyline 1-2; Sobieski – KS Illinois 2-0; Russian Bears – Your Add Here 2-0;  AA Eagles-Żywiec – K&B Innovation 1-2

1. Russian Bears        2    5    4-1 (+15)
2.Sobieski            2    5    4-1 (+12)
3.K & B Innovation        2    4    4-2 (+19)
4.AAC Eagles-Zywiec    2    4    3-2 (-1)
5.Skyline            1    2    2-1 (+8)
6.United            2    2    2-4 (-10)
7.McGrath Audi        1    1    1-2 (-4)
8.Your Ad Here        2    1    1-4 (-17)
9.KS illinois            2    0    0-4 (-22)