Kolejne zwycięstwo w play offs

Drugi mecz w play offs i druga wygrana hokeistów Handymen. Oto relacja gającego managera Piotra Jelenia.
– W drugim meczu rozegranym w tym tygodniu odnieśliśmy zwycięstwie 5-1 z drużyną Gut Check .
Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem bezbramkowym , grając dwa razy w przewadze pięciu na cztery nie zdobyliśmy bramki.
W drugiej tercji zaczynamy jeszcze bardziej naciskać na bramkę przeciwnika ,mamy sytuację, lecz to przeciwnik wychodzi na prowadzenie 1-0.. To nas jeszcze bardziej motywuje do zdobycia wyrównującej bramki , udaje się to dwa razy w tej tercji
Trzecia tercja to już nasza zdecydowana przewaga – przeciwnik po zdobyciu przez nas kolejnych trzech bramek stracił ochotęi na zmianę wyniku opada z sił grając – tak jak my – drugi mecz w tym tygodniu.
Wynik końcowy 5-1

HANDYMEN – GUT CHECK 5-1 (0-0, 2-1,3-0)
Bramki: Tomek Rysz, Bartek Borowicz , Jurek Boron, Daniel Sitnik, Darek Jacher

Następny mecz play offs w poniedziałek 4 marca 10:10 pm 3939 Winnetka Ave Rolling Meadows