Tylko Błyskawica awansowała do półfinałów

W ćwiercfinałach Pucharu Premier Soccer League z naszych zespołów wygrała tylko Błyskawica A, która pewnie pokonała FC Bodrost i jest na najlepszej drodze do zdobycia w tym roku dubletu – po mistrzostwie ligi także Puchar Ligi.
Niestety w over-30 Division Red  oba polonijne zespoły przegrały. Wisła odpadła w ćwierćfinale, a Igloopol w pierwszej rundzie.

Open Division
Ćwiercfinał
BŁYSKAWICA A – FC BODROST 5-3 (3-1)
Bramki: Brian Olson 2,  Mini, Nikita, Phil Edi
Cały mecz pod kong\trolą Błyslawicy, która kolejno prowadziła 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2 i dopiero w końcówce  rywale zdobyli trzecią bramkę.

Over-30 Division Red

I runda
INTERNATIONAL – IGLOOPOL 2-2 (1-1), rzutami karnymi 4-2 dla International i awans tego zespolu
Bramki: Marek Demczuk, Domnik Gawle
Pechowa porażka Igloopolu. Wprawdzie rywale prowadzili 1-0, ale jeszcze przed przerwą Marek Demczuk wyrównał stan pojedynku. Zaraz po wznowieniu gry z podania Demczuka uderzeniem głową Dominik Gawle podwyższył na 2-1 i taki wynik utrzymywał sie do 85 min. Niestety International wyrównał, a w rzutach karnych okazał się lepszy. W sumie bardzo dobry wystep Igloopolu, świetnie spisywal się w bramce Mariusz Pękala, a szanse na zdobycie trzeciej bramki mieli mi. n.  Piotr Myszka i Tomek Solek.
Warto dodac, że od 55 mn Igloopol grał w oslabienu, po czerwonej kartce dla Sławka Łyska.

Ćwiercfinał
FC BALCAN –  WISŁA 10-3 (2-1)
Bramki: Marcin Czeremuga, Mateusz Krucjela, Andrzej Kacprzyński
Do przerwy było całkiem dobrze ale później Wisła zbyt szybko chcała wyrównać i raz po raz nadziewała się na skuteczne kontry.