Royal-Cracovia mistrzem w over-50

W over-30 Division Il. Metropolitan A. H.Soccer League oba nasze zespoły – Eagles i Force nie grały. Eagles nie zgodził się na zmianę godziny spotkania z Green-White i zostało ono przełożone. Natomiast Chicago Force najprawodopodobnije przegra walkowerem, gdyż były problemy z boiskiem, a nasz zespół był gospodarzem pojedynku z Hellenic. Ważny mecz w over-40 przegrała Calisia – brakowało jednak aż sześciu kontuzjowanych zawodników. Przegrala także Cracovia, a tylko Wisla wywalczyła jeden punkt, remisując z Rams.  W najstarszj grupie – w over-50 Royal-Cracovia rozgromił Youths. W ten sposob na trzy kolejki prze zakonczeniem sezonu ma juz 14 pkt przewagi i po raz  czwarty okazał się najlepszy w tej grupie wiekowej. Gratulujemy!

Over-40 Division .
CONNECTION – CALISIA 5-3 (2-0)
Bramki: Janusz Gurgul 2, Jurek Kociołek
Osłabiona brakiem szeregu zawodnków Calisia walczyła do końca o uzyskanie korzystnego rezultatu, ale nie udało sie. Kolejno było 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5 i 3-5. Zwłaszcza widoczny był brak napastników – Arka Wałęgi i Pawła Łukasińskiego.  Niestety w poczynaniach zespołu było dużo chaosu.
Pomimo porażki sznse na wysoką końcową lokatę pozostały. Jeszcze cztery spotkania, Calisia traci do lidera 4 punkty, ale teraz pierwsza czwórka gra między sobą,  więc wiele może się jeszcze zdarzyć.

RAMS – WISŁA 1-1 (0-0)
Bramka: Darek Kudłacz
Wisła przegrywała 0-1, później Kudłacz wyrównał na 1-1 i jeszcze przed przerwą Krystian Hańczyn miał znakomitą okazję do zdobycia bramki. Również po przerwie były szanse – dwukrotnie miał je Marek Wiśniewski.

GREEN-WHITE – CRACOVIA 3-1
Bramka: Wiesław Soja
Over-50 Division
ROYAL-CRACOVIA – YOUTHS 7-0 (5-0)
Bramki: Ryszard Pawula 2, Jerzy Motolko 2, Peter Dumas 2, Amado Rodrigez
Szybko zodbyte dwie bfamki ustawily przebieg meczu który cały czas był pod kontrolą naszego zespołu.