Hokejowy wynik meczu Wisłoki

Hokejowy wynik 6-6 padł w spotkaniu siódmej kolejki ligi National pomiedzy Wisłoką a Starymi Bykami. Wisłoki prowadziła wprawdzie do przerwy 3-2, ale później przegrywała 3-6. Grając od 70 min  w osłabieniu po dwóch czerwonych kartkach, potrafiła dzięki ambitnej grze wyciągnąć na 6-6 i wywalczyć remis. Nie miała takich przejść Warta, która pwnie wygrała z Guadalara
STARE BYKI  – WISŁOKA 6-6 (2-3)
Bramki: Justin Barrabar 2, Maciej Szczpiński 2, Stanisław Kandra, Roberto Avila
Oto krótka relacja kapitana Wiesława Rasa.
/…/ Po wyrównanej pierwszej połowie (3-2)  na drugą wyszliśmy z nadziejami na  wygrana. Niestety przebieg spotkania nie układał si po naszej myśli. Około 70 minuty sędzia ukarał Dominka Pietucha i Michała Grabowskiego czerwonymi kartkami i przy wyniki 6-3 dla Starych Byków Wisłoka musiała kontynuować grę w dziewiątkę. Drużyna pokazała  jednak charakter i doprowadziła do remisu , strzelając trzy kolejne bramki.
Zarząd i kibice dziękują za walkę i poświęcenie. Na trudnym terenie i przy tak niesprzyjających warunkach remis jest bardziej zwycięski dla Victorii.

GUADALAJARA – WARTA 1-2 (0-1)
Bramki:  Luis Adame, Castlano z rutu karnego.
Spotkanie pod dykando Warty, chociaż zwycięską bramkę zdobył Castelano dopiero w 85 min gry.