Storpedowane rozgrywki

Nie była to udana kolejka w Premier Soccer League.  Kilka spotkań  z powodu zalania  boisk  na polecenie District Park zostało odwołanych;  piłkarzom Unii  Chicago godzina  ich spotkania z Błyskawicą kolidowała  z transmisją z Mundialu.  Mecz Lechii/Romanii  z Torino został z powodu ogólnej bójki zakończony już w 65 min.

JAGIELLONIA – FC BODROST – odwołany z uwagi na zalane boisko przy River Rd

LECHIA/ROMANIA  TORINO FC 3-1 (2-0)
Spotkanie zostało przerwane przez  sędziego w 65 min z powodu bójki przy stanie 3-1 dla Lechii/Romanii.. Zaczęło się od popchnięcia piłkarza Torino, który zrewanżówał się uderzeniem w twarz rywala z Lechii/ Romanii. Zaczęła się ogólna bijatyka i sędzia zdecydował się przerwać spotkanie, Jaki będzie epilog? Zależy to od stanowiska  ligi –  wynik może zostać utrzymany, a może walkower dla jednej ze stron? Będą zapewne i kary indywidualne,

BŁYSKAWICA  – UNIA CHICAGO – przełożony lub walkower, którego  domaga się Błyskawica

First Division
Westchester United – Polonez, odwołany

Over-30 Division Red

WISŁA – CONNECTION 3-1 (1-10
Bramki: Marek Sołek, Marcin Aleksiejczuk,  Kozbielak
Dużo niewykorzystanych sytuacji. Przy stanie 0-1 Tomek Przepiórka nie wykorzystał rzutu karnego.

TARNOVIA – BULGARIA  SC  – przełożony?
Tarnovia miała tylko siedmiu  zawodników do gry, spotkanie zostało przełożone, ale niewykluczona możliwość wlakoweuidla Bulgarii