Czarny Dunajec i Szaflary w półfinałach Member Memory Cup

Rozgrywki grupowe w dorocznym turnieju dla uczczenia pamięci zmarłych działaczy Ligi Podhalańskiej – „Member Memory Cup” nie przyniosły sensacji, W grupie A faworytem był Czarny Dunajec, któremu po pokonaniu Odrowąża wystarczył remis w  spotkaniu z Ratułowem do zajęcia pierwszego miejsca i awansu do półfinałów turnieju.

2018-06-17-15-21-08-1Fragment pojedynku: Szaflary – Watra/Białka     Foto – Marek Krawczyk

W grupie B pierwsze miejsce i awans do półfionałów  dla Szaflar, które potwierdziły dobrą na wiosnę formę, Pokonały one  Białkę. Nie stawił się do gry zespól Orawy, oddając oba mecze walkowerem.
W ćwiercfinałch – niedziela 24 bm, – spotkaj siĘ Odrowąż z Orawą (jeśli  ta zgłosi się do gry) oraz Watra/Białka z Ratulowem.
Oto wyniki

Grupa A
Ratułów – Odrowąż 3-4
Ratułów prowadził 3-0, ale w drugiej połowie w ciągu 20minut Odrowąż  zdobył cztery bramki
Odrowąż – Czarny Dunajec 1-4
Czarny Dunajec – Ratułów 1-1
Ratułów –– prowadził 1-0, ale Dunajec wyrównał na 1-1 i remis dał mu pierwsze miejsce w grupie A
1.    Czarny Dunajec        2    4    5-2
2.    Odrowąż            2    3    5-7
3.    Ratułów            2    1    4-5