Upał wrogiem piłkarzy

Nieprawdopodobni upał przeszkadzał w niedziele  piłkarzom – także w Premier Soccer League. Dwa spotkania zakończyły się już po pierwszej połowie, gdy mające tylko dziewięciu zawodników zespoły nie miały siły kontynuować gry.
W tabeli nie zaszły zmiany – wygrały znajdujące ace się na czele zespoły – Błyskawica i Czarni Jasło i w tej kolejności przewodzą stawce.

9H1A0037Piotr Hanula (czarni Jasło) zdobywa jeną z trzech swoich bramek wc meczu z FC Torino   Foto – Jacek Jówko

UNIA CHICAGO – LECHIA/ROMANIA 0-5
Bramki: Lary Cipri 2, Paweł Koyt, Deni Vica, luciano Corocartu
Tylko dziewięciu zawodników miała Unia do gry. W tej sytuacji po pierwszej połowie, Unia zrezygnowała z dalszej gry. Niestety taka sytuacja może się powtórzyć, bowiem jak nam powiedział Łukasz Mikołajczak, okres letni zapowiada się jako bardzo trudny dla jego drużyny z uwagi na wakacje i inne wyjazdy.
Natomiast Rumunii mieli 20. zawodników.
– Wygląda to trochę niepoważnie – skwitował Władysław Serafin, trener Lechii/ Romanii.

FC  BODROST – BŁYSKAWICA  0-2 (0-0)
Bramki: Laroche, Konrad Knap
Bardzo dobry występ młodych piłkarzy polskiego  pochodzenia – obok strzelca bramkiDamiana Knapa, wyróżnili się Michał Walaszek i Damian Pikul.
Dość długo utrzymywał się wynik 1-0, druga bramka padła dopiero w 88min. Wcześniej, w 72 min Michał Walaszek trafił  w słupek. Na 2-0 wynik ustalił Konrad Knap , który pięknie uderzył po długim rogu.

FC TORINO – CZARNI JASŁO  0-5
Bramki: Piotr Hanula 3, Patryk Szatko, Julian Rączka
Tarino miało tylko ośmiu zawodników, później dojechał jeszcze dziewiąty, ale z powodu upału zrezygnowało z rozegrania drugiej połowy. Podobno w zespole jest kilku Meksykanów i ci woleli śledzić w telewizji mundialowe spotkanie: Meksyk – Niemcy.
Prowadzący zespół Czarnych Jasło Maciej Orwoski miał do dyspozycji 14 zawodników.

9H1A9948A oto kolejne bramki (powyżej i poniżej)  Piotra Hanuli

9H1A99969H1A0082Serial strzelecki w trwającym tylko 45 minut meczu zakończył Julian Rączka

Zdjęcia- Jacek Jówko

JAGIELLONIA – RFA  LEGENDS 4-3 (1-2)
Bramki: Łukasz Mikulski 4
To najniższy wymiar kary – powiedział trener „jagi” – Darek Pawlik. – Mieliśmy mnóstwo niewykorzystaych sytuacji.
. Jagiellonia, jak to zwykle czyni,  pierwsza zdobyła bramkę, ale do przerwy prowadziły Legendy 2-1. Później Jagiellonia wyrównała, ale raz jeszcze rywale objęli prowadzenie 3-2. Ostatnie słowo należało jednak do naszego zespołu, a zwłaszcza do Łukasza Mikulskiego, który zdobył wszystkie cztery bramki – ostatnią, rozstrzygającą w 75min gry.

Chicago Incas – Polonez, odwołany
Polonez zagra w środę 20 czerwca ligowy mecz  z BH Lilies, o godz. 8 p.m. w Bensenville
Over-30 Division Red

EAGLES – FC BALCAN 3-1 (0-1)’
‘Dobry mecz Eagles z trudnym rwalem. Balcan prowadził do przerwy 1-0, wyrównał na 1-1 Paweł Otachel, a dwie dalsze bramki zdobył Kuba Gurgul.

TARNOVIA  – ATLETICO TORINO  1-3 (0-0)
Bramka: Rafał Grela
Spotkanie zostało rozstrzygnięte w  ciągu 15 minut drugiej połowy, w których Tarnovia  straciła trzy bramki. Tarnovia nie miała nikogo na zmiany, zabrakło bramkarza, którego zastąpił Krzysztof Bjorek. Na dodatek ostatnie 20 min grała w dziewiątkę, ponieważ dwóch zawodników musiało opuścić plac gry (chrzciny, wesele).