CKS Warta A i Baciary – bez zmian

Nie doszło do niespodzianek w dziewiątej kolejce halowej ligi National. Tym ra-zem wygrały wszystkie polonijne zespoły, które były w grze –  zarówno w Major jak i First Division. Na czele bez zmian – w Major Division prowadzi Warta  z 19 pkt. Tyle samo punktów mają drudzy  w tabeli AlbanianSstars, ale przegrali bezpośredni mecz z Wartą. Czarni Jasło na czwartym miejscu z szansami na awans o jedną pozycję. Tuż  za nimi Czarny Dunajec, który bez problemów uporał się  z outsiderem tabeli – FC  Select.
W First Division przerwę miał lider Baciary, ale utrzymał prowadzenie, gdyż zaj-mujące drugś pozycje FC  Kosovo przegrało z Wartą u-23. Stawka w tej dywizji jest wyrównana – oba zespoły Warty – u,23 i Reserves  mogą powalczyć nawet o pierwsze miejsce.

BERBER CITY- CZARNI JASŁO  2-6
Bramki: Eduardo Gomez 2, Dominik Jaabłoński 2, Mkik Szaflariil Alex Gomez
Świetny mecz Dominika Jabłońskiego, który w ważnym momencie strzelił dwie piękne bramki. Trzeba pochwalić braci Gomez, którzy dominowali w ofensyw-nych akcjach.

VIKINGS – WARTA  A 4-9
Bramki: Bramki: David Aranda 2, Adam Przytuła 2, Axel Molina, Kikis Avalos, Osvaldo Espinoza, Carlos Castro i samobójczy
. Bardzo dobry mecz wykonaniu Warty,  zwłaszcza w drugiej połowie.

FC SELECT – CZARNY DUNAJEC 1-7 (0-4)
Bramki: Chris Reed  2, Tomasz Łojek , Freddie Ibarra, Justin Darlage, Kuba Rabiański , Matt Budrec
– Bardzo dobry start w mecz, bowiem  po 2 minutach prowadzilismy 2-0. I tak się ułożył nam cały mecz. – powiedział Mike Kipta – Wszyscy grali bardzo dobrze, w obronie, walczyli o każdą piłkę. W drugiej połowie przy stanie 4-0 Select miał kilka szans, żeby zdobyć bramkę, ale ich nie wykorzystał. Dopiero przy stanie  6-0 rywale zaliczyli honorowe trafienie. Ważne, że zdobyliśmy 3 punkty, bo przeciwnik jest na dole tabeli.

Ponadto: Albanian Stars – FC Select  8-3

BERBRER  CITY RESERVES – WARTA RESERVES 2-5
Bramki: Daniel Barreto  2, Cristian Guzman, Jonathan Jimenez, Michael Delane

WARTA U-23 – FC KOSOVO 4-2 (2-0)
Bramki : Rodrigo Cruz, Fernando Bravo, Edwin Pacheco, Matthew Conti

Ponadto: Chicago Inter – Berber City u-23  2-9