Kolejne medale w Wilmot

W sobotę na stoku w Wilmot rozegrano slalom specjalny w ramach rywalizacji chicagowskiej ligi CMSC, I tym razem na starcie stanęła grupa narciarzy klubu TATRY, którzy zdobyli łącznie11 medali. Nie udał się występ  Szymka Gasienicy w Elicie. Po pierwszym przejeździe prowadził z przewaga ponad 3 sek. nad Andy Wojtaszkiem, ale w drugim przejeździe za ominięcie bramki został zdyskwalifikowany. Szymka zastąpił na medalowym  podium młody, 20-letni Andy  Wojtaszek, który może  być nadzieją klubu w kolejnych sezonach. Pierwsze miejsca dla klubu TATRY w kategoriach wiekowych wywalczyli: Amanda Keen, Marcin Mitka, Janusz Kotelon, Dariusz Kulon i junior Gabriel Tawrel.
To były ostatnie w tym sezonie zawody CMSC w Wilmot. Dopisała aura, a uczestników czekał poczęstunek, przygotowany przez kluby TATRY i Motle.
Oto wyniki naszych narciarzy w sobotnim slalomie.