Champions już w półfinale? Eagles remisuje

W drugim pojedynku grupowym podczas turnieju ”Florida Classic2012”  w over-40 Division Champions wygrali kolejny mecz, tym razem w The Eagles (Miami) 3-0. Tym  samym Champions są już niemal pewni awansu do półfinału (awansują zwycięzcy trzech grup i zespól z najlepszym bilansem z drugiej lokaty.
Ostatni mecz grupowy Champions zagrają w niedzielę z Immonials.
W kategori open Eagles trafił na bardzo wymagającego rywala – zespól Royal-Eagles z Miami to drużyna startująca w półzawodowej lidze, uważana jst za faworyta turnieju. Grają w niej piłkarze z Jamajki, Kostaryki, Peru, Anglii, Hiszpanii. W tej sytuacji remis nie jest porażką. Tym niemniej Eagles by awansować do półfinału, powinien wygrać niedzielny, ostatni pojedynek grupowy z Kickers.
Sobotnie  spotkania rozgrywane były w chłodnej jak na Florydę temperaturze -ok,. 55 stopni F. Oto szczegóły.

Kategoria open
EAGLES – ROYAL-EAGLES 2-2 )2-0)
Bramki:  Andy Lynch, Tylor Mercier
Do przerwy przewaga Eagles, w drugiej części zabrakło jednak slił, by dowieźć zwycięstwo do mety.
AAC Eagles występuje na Florydzie w następującym składzie:
Piotr Sliwa – Michael Kapusta, Piotr Bielecki, Tony Cieciński, Stanley Micic, Victor Martinez, Marek Golik, Pawel Otachel, Edwin Lagunas,Tylor Mercier, Giuseppe Masterolonardi, Elvin Perez, Michal Filipiak, Rafal Zalewski, Andy Lynch, Kyle Boekeloo

CHAMPIONS  – THE EAGLES  3-0 (1-0)
Bramki: Jerzy Kociołek 2, Janusz Gurgul
Ponownie dwa trafienia zaliczył Jurek Kociołek, który zdobył obie bramki w drugiej połowie. W tym okresie nie wykorzystano co najmniej czterech 100-proc. sytuacji. W porównaniu z piątkowym meczem ,w wyjściowym składzie pokazał się Wiśniewski, natomiast wchodzili do gry Bajorek, Kociołek i Kostrzewa.