Calisia bliżej tytułu, Wisła prowadzi w grupie B

Nie powiodło się zespołowi Eagles w over-30 Division Il. Metropolitan A. H. Soccer League. Piłkarze tego zespołu doznali drugiej z rzędu porażki, tym razem z Liths. Natomiast w over-40 Division Calisia zremisowała z Connection i jeśli wygra za tydzień z United Sersb, będzie bliżej tytułu w grupie A. Natomiast w słabszej grupie B na prowadzenie wyszła Wisła.

Il. Metropolitan A.H. Soccer League
Calisia bliżej tytułu

Over-30 Division
LITHS – EAGLES 6-4 (2-3)
Bramki: Marcin Simson 2, Artur Kostrzewa 2
Tylko 12. zawodników stawiło się na mecz, w bramce wystąpił  Łukasz Siurma, nieobecny był m. in. Marek Kruczek.  Eagles prowadził 1-0 po trafieniu Artura Kostrzewy, później było kolejno : 1-1. 1-2, 2-2, 3-2 dla Eagles, a po zmianie 4-3. Po wyrównaniu przez Liths na 4-4, Eagles poszedł  do przodu by wygrać,  a tymczasem nadział się na trzy skuteczne kontry Liths.

Szymański – Błyskawica North – przełożony

Over-40 Division
WISŁA – SRPSKA 10-0 (4-0)
Bramki: Jerzy Skowronek 4,  Darek Sobol 4. Darek Malinwoski, Marcin Czeremuga
Przeciwnik miał tylko ośmiu zawodników do gry, więc był to praktycznie trening dla wiślaków.

CALISIA – CONNECTION  -1 (1-0)
Bramka: Radek Wawrzyniak
Na początku meczu Artur Bańkowski doznał  kontuzji i Calisia miała tylko jednego zawodnika na zmiany. W pierwszej połowie dwóch dalszych okazdjoi do strzelenia kolejnych bramek nie wykorzystali  Wałęga i Wawrzyniak. Po przerwie Connection – grając w wiatrem – przeważało, ale zdołało strzelić tylko jedną bramkę.