Przerwany mecz Eagles

Bez zmian w czołówce po kolejnej rundzie spotkań w Major Division ligi Metropoliutan. Prowadzące zespoły – Schwaben i Eagles wygrały swoje spotkania  i nadal niemiecki team ma trzy punkty przewagi. Najprawdopodobniej o tytule zadecyduje bezpośrednie spotkanie: Schwaben – Eagles. Mecz Eagles z Connection został przerwany na 8 min, przed końcem gry, gdy Ukraińcy zaatakowali sędziego. Przybyła policja, a wynik zapewne zostanie utrzymany.
Pogrom Podhala w First Division , ale trudno się dziwić, skoro  na mecz z Teslą zgłosiło się  zaledwie siedmiu zawodników (komunie, party itp.).

CONNECTION – EAGLES 1-2 (0-1)
Bramki: Paeł Oatchel w 34 min z podania Kuby Gurgula, Marek Golik  w 53 min. z podania Edwina Ortiza
Eagles w tym spotkaniu napotkał nie tylko krótkie boisko o fatalnej nawierzchni, ale i brutalną grę Ukrainców, którzy wyraźnie polowali na kości przeciwników. Po rocznej przerwie (kontuzja) powrócił do zespołu Patryk Stankiewicz, w bramce zamiast Piotra Śliwy stanął Miguel Mondragin  i spisał się bez zarzutu. Spotkanie zostało przerwane po czynnej napaści na sędziego przez zawodników Connection.
– Najważniejsze, że obyło się bez kontuzji i że zdobyliśmy trzy punty – pozwiedzał trener Marek Radziszewski
W pozostałych spotkaniach:
Kickers – Zrinski 1-3; Vikings  – Schwaben 0-3; Green-White – Lions 7-1; United Serbs – Wings, pocz. godz 8 p.m,.
Na czele Schwaben 37 pkt przed Eagles 34 pkt i Zrinskim 26 pkt

TESLA – PODHALE 11-1 (6-1)
Bramka: Marek Gil
Mając tylko siedmiu zawodników do gry, trudno wyobrazić sobie inny rezultat. Nawiasem mówiąc Podhale doznało ostatnio poważnego osłabienia – odeszli z zespołu –  czołowy strzec Michal Wałaszek(do Schwaben) i Stanisław Baboń (Szaflary).
Nowym liderem został Sockers, który w meczu na szczycie pokonał International 1-0. Sockers ma 31 pkt , drugi International 30 pkt, a Podhale nadal na ósmej pozycji z dorobkiem 7 pkt.