Bez punktów, bez bramek

Tym razem nie powiodło się naszym zespołom w sobotnich spotkaniach over-30 Division Red Premier Soccer League. Przegrały oba – i Igloopol, i Wisła, na dodatek nie zdobyły ani jednej bramki, a straciły łącznie pięć. Tarnovia miała termin wolny od gry. W  Major Divison Błyskawica wygrała walkowerem 3-0 z BIH Club, gdyż przeciwnik nie stawił sie do gry

BUŁGARIA FC – IGLOOPOL: 2-0 (0-0)
Dobry obustronnie mecz. Igloopol stworzył więcej sytuacji, ale nie potrafił ich wykorzystać. Już w 1 min. mogło być 1-0, ale strzał Rafała Łysa obronił bramkarz. Golkeaper Bułgarii był w tym dniu znakomicie dysponowany i jemu w dużej mierz zawdzięczają Bułgarzy zwycięstwo.
‘Obie bramki padły w odstępie 5 minut – pierwsza z rzutu wolnego; druga po zamieszaniu podbramkowym.

WISŁA – ROMANIA SC 0-3 (0-1)
Romania okazała się bardzo silnym rywalem i zasłużenie wygrała. Wisla także miała kilka okazji, zwłaszcza w drugiej, wyrównanej połowie.