Bez niespodzianek na mecie sezonu

Ostatnia kolejka sezonu 2012/2013 w Stawski Socer League nie przyniosła niespodzianek. Fdaworyci wygrali i w ten sposób nie nastąpiły żadne zmiany w końcowej tabeli. Wcześniej tytu zapewnił sobie Capitol Czarni Jasło, wicemistrzostwo Jagiellonja, a brązowy medal Polonez. Ponieważ przegrały i Hetman, i Dabrovia Ustronianka, na miejscach czwartym i piątym m nie nastąpiły zmiany. Królem strzelców został Wojtek Kapuścik z Poloneza.
Oto wyniki końcowa tabea sezonu 2012/2013
JAGIELLONIA – IGLOOPOL 3-1 (1-1)
Bramki: Roberto Ayala 2, Jarek Cnota – Dominik Wardzała
Zasłużona wygrana Jagiellonii. Wynik mógł być wyższy, gdyby dwukrotnie Ayala zamiast podać do wychodzących na czyste pozycje kolegów. próbował sam strzelać z trudniejszej pozycji.

DĄBROVIA USTRONIANKA – CAPITOL CZARNI JASŁO 1-4 (0-1)
Bramki: Łukasz Jopek – Mari Waksmundzki 2, Adrian Golemo, Maciej Pesiorski.
Nie doszło do niespodzianki – Capitol Czarni Jało zakończył sezon bez porażki, a jedynie z dwoma remisami (dwukrotnie z Jagiellonią). Pomimo iz zabrakło bramkarza Piotra Siwy, którego zastąpił zawodnik z pola Łukasz Pieniążek, a  w drugiej połowie wystąpił na boisku 50-letni Maciej Pesiorski, Dąbrovia nie zdołała wykorzystać okazji. Nie mogła wygrać, bo nie miałaa nikogo na zmiany , a niemal całą drugą połowę grała w 9-tkę (po kontuzjach). Tym niemniej długo utrzymywał się wynik 1-1 i dopiero w 81 min padłą druga bramka dla Capitolu.

Oto kilka ujęć z meczu Capitol Czarni Jaslo – Dabrovia   w obiektywie naszego fotoreportera  Jacka Jówko

POLONEZ – HETMAN 7-0 (2-0)
Bramki: Sebastian Jarmuła 2, Wojtek Kapuścik, Alfredo Ramirez, Paeeł Kozaka, Jacek Hickiewicz, Marek Rejdak.