Zwycięstwo Warty w Major Division, wysoka przegrana u-23

Piłkarze Warty w National Metro Soccer League pokonali w Major DIvision Red zespół Eagles po dobrej grze. Nie pokazali sie natomiast z dobrej strony zawodnicy zespołu u-23, którzy ropoczłęi sezon od wysokiej porażki.

Major Division Red

CKS WARTA – REAL EAGLES SC 4-2 (1-1)
Bramki: Emmanuel Medina 3, Mustafa Khalid 1
Zasłużone zwycięstwo nad Real Eagles SC. Mimo że stworzyliśmy kilka sytuacji, to przeciwnik otworzył konto bramkowe.
Warta dopiero na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy wyrównała po bardzo ładnej bramce w długi górny róg Emmanuela Medina.
W drugie części meczu Warta dominowała i zdobyła trzy kolejne bramki (dwie Medina i jedna Mustafa Khalid z rzutu karnego).
Real Eagles strzelił druga bramkę w 82 minucie z rzutu karnego.

Under-23 Division

WARTA u-23 – CHICAGO GHOST FC 1-7 (1-2)
Bramka: David Boateng
Bardzo slaby początek sezonu Warty U23, któr przegrała z Chicago Ghost FC aż 1-7.
Bardzo osłabiona w tym meczu warta u-23 nie dorównała przeciwnikowi, który zagrał bardzo dobrze i mądrze, a piłkarze Warty mu na to pozwolil