Zwycięstwa w Pucharze Ligi

Czarni Jasło, Błyskawica,Wisła i Unia Chicago wygrały ćwierćfinałowe pojedynki w Pucharze Premier Soccer League of Chicagoland. Także wygrał Igloopol w over-30 Division White tego pucharu oraz Eagles i Błyskawica w over-30 Red. Niespodzianka ćwierćfinałów była porażka trzeciego zespołu ligi – FC Bodrost z Mołdova.  Za tydzień, w pólfinałach  Major Divisionspotkają się: Błyskawica – FC Mołdova i Czarni Jasło – Wisła.

AN0I7249Tak padła bramka na 2-0 dla Czarnych Jasło, zdobyta przez Dominika Jabłońskiego        Foto – Jacek Jówko

CZARNI JASŁO – EDGEWATER CASTLE 2-0 (1-0)
Bramki: Marek Szczęśniak z rzutu karnego, Damian Jabłoński
Pewna wygrana Czarnych Jasło. Były szanse na dalsze bramki, n, in, dwie doskonałe okazje miał Julian Rączka.

AN0I7064Marek Szczęśniak zdobywa pierwsza bramkę…

AN0I7036AN0I7188                                                 Zdjęcia – Jacek Jówko

BŁYSKAWICA – JAGIELLONIA 2-0 (0-0)
Bramki: Kevin Ram 2
Powtórka piątkowego spotkania ligowego  między tymi zespolami przyniosła ponowny sukces Błyskawicy, aczkolwiek wygrała ona tym razem w znacznie skromniejszych rozmiarach. Długo zresztą utrzymywał się wynik bezbramkowy, gole padły dopiero w końcówce – w 80 i 85 min,

WISŁA – WiSŁOKA 6-2 (2-0)
Bramki: Piotr Łagowski 2, Dawid Wiśniewski 2, Edi Ansal, Adrian Gubała – Krzysztof Śmierzchalski, Andrzej
Pierwsza połowa w miarę wyrównaną, bramka „do szatni” na 2-0 podłamała ze-spół Wisłoki, który po zmianie stron nie stawiał już większego oporu.

FC MOŁDOVA – FC BODROST 4-2

UNIA CHICAGO – THUNDER FC 2-0
Bramki: Piotr Karpież, Przemek Kaczówka

Over-30 White Division

IGLOOPOL – INTERNATIONAL  2-0 (0-0)
Bramki: Mateusz Bachran, Tomasz Bednarek.
Pierwsza połowa pod dyktando przeciwnika, ale dobrze funkcjonował blok defensywny Igloopolu. Druga odsłona bardziej odważna w wykonaniu Igloopolu, czego efektem były zdobyte dwie bramki.