Zwycięski powrót Eagles

Po trzech tygodniach przerwy, trzech przełożonych spotkaniach,  Eagles powrócił do gry. W czwartkowy wieczór, w zale-głym spotkaniu ligi Metropolitan Eagles pokonał United Serbs 3-1 (2-1). Bramki zdobyli: Kuba Gurgul w 3 min, Mario Alvares  w 30 min i Nestor Hernandez w 90 min.
Było to ciekawe, w szybkim tempie prowadzone spotkanie, w którym Serbowie nie odpuszczali. Zwłaszcza, ze piłkarze Eagles zawodzili po bramką. Po pierwszych 15 minutach powinno być już 4-0, bo obok bramki Kuby Gurgula, Eagles miał jeszcze trzy 100-proc, sytuacje. Serbowie do końca walczyli, dopiero bramka zdobyta przez Hernandeza przypieczętowała końcowe zwycięstwo naszego zespołu.
Po czwartkowym zwycięstwie Eagles awansował z czwartego na drugie miejsce z 24 pkt. Tyle samo punktów mają Serbowie, a prowadzi Sockers 25 pkt, z tym że Eagles ma dwa mecze mniej rozegrane.   W najbliższą niedzielę kolejna szansa – wyjazdowy pojedynek Eagles ze Schwaben