Zgodne remisy liderów

Prowadzące w Chamion Division halowej ligi National  zespoły Warty i Albanian Stars zgodnie zremisowały swoje pojedynki  po 5-5 (chociaż Stars przegrywali z Dep0rtivo Guerrero już 1-4) i w tej sytuacji na czele nie zaszły zmiany – lepszym bilansem bramek prowadzi Warta. Oba te zespoły mają już  zapewniony awans do play off, w którym dopiero rozstrzygną  się losy tytułu. W Major Division wygrane Wisły B i Stali Mielec. Na podkreślenie zasługuje trzecie pod rząd zwycięstwo mielczan. Trwa walka o utrzymanie się w tej dywizji. Najbardziej zagrożone sa Sta Mielec i Unia Chicago.
Oto relacje

Champions Division
REAL MICHOACAN – CZARNY DUNAJEC 3-3

VIKINGS – WARTA 5-5 (3-3)
Bramki: Bryan Ibara 2, Adrian Orkiz, Alex Gomez, Racon Albersuy=ni
Bak krycia, zwłaszcza w środku pola, pozwalał rywalom na wyprowadzanie  kontr, często w przewadze 3-2 – to największa bolączka w grze  Warty. Real prowadził 2-0, Warta wyrównała  na 2-2, a do przerwy był wynik 3-3. Po zmianie stron nasz zespól objął prowadzenie na 5-3, ale przy popełnionych błędach dał sobie strzelić strzelić dwie bramki

WISŁĄ A – BOSNIA/HERCEGOWINA  3-5 (2-2)
Bramki: Dawid Wiśniewski 2, Paweł Zabielski
Tylko dziewięciu zawodników  (w tym dwóch bramkarzy) miał do dyspozycji trener Marek Wiśniewski i stad problemy.  Porażka przed tygodniem przesądził o tym ze Wisła nie awansuje do play off i stąd być może mniejsze zaangażowanie.

FC TRYZUB – JAGIELLONIA 4-3 (-0)
Bramki: Tomek Latocha, Łukasz Borys, Paweł Ścierpuk
Dobry mecz Jagiellonii, ale niestety przegrany. Szkoda zwłaszcza  trzech bardzo dobrych, niewykorzystanych sytuacji w pierwszej połowie. Jagiellonia kolejno prowadziła: 1-0. 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-2, ale ostania bramka padła dla Tryzub.

HDS EAGLES – STAL MIELEC 2-5 (2-2)
Bramki: Pavel Slavov 2 – Piotr Kiełbasa 2, Ryszard Surdel 2, Marcin Dąbrowski
Wprawie już w 1 min Eagles zdobył prowadzenie, ale później jego młodzi zawodnicy… stanęli. Po  w miarę wyrównanej pierwszej połowie, druga część należała do Stali Mielec, która w tym okresie zdobyła trzy dalsze bramki. Ten trzeci kolejny sukces mielczan to wynik m.in. tego, że były dwie piątki do gry. Natomiast zawodnicy HDS  Eagles zawiedli – grą na stojąco nic się w hali nie wywalczy.

WISŁA B  – ALBANIA S.C. 5-4 (2-1)
Bramki: Mateusz Pytel , Konrad Malinowski 2, Kazimierz Bołoż
Dobry mecz Wisły B  która cały czas prowadziła – było nawet już nawet 4-1, ale po trzech błędach w kryciu przeciwnik wyrównał na 4-4. Na 5 min. przed końcem decydującą o wygranej bramkę zdobył  Mateusz Pytel.

WINGED BULL – UNIA CHICAGO 5-1 (2-0)
Bramka: Maciek Szkutnik
Pomimo porażki Unia zapowiada nadal walkę o utrzymanie się  w ej dywizji.

WISŁA C – CHICAGO BLAST  4-5  (4-4)
Bramki: Mateusz Matysek 2, Maciek Żygadło, Dawid Brzozowski
Na górnym boisku źle się gra wiślakom, tam dominują zespoły techniczne,. Dość długo utrzymywał się wynik 4-4, ale w końcówce Blast zdobyli piątego gola