Zakończenie sezonu w góralskiej lidze

Ostatnia, XIV kolejka sezonu 2016/2017 w Lowell Foods Liga Podhalańska nie przyniosła zmian. Kolejnośc pierwszej trójki ustalona została wcześniej – tytuł dla Czarnego Dunajca, wicemistrzostwo dla Odrowąża i trzecie miejsce dla Szaflar. Ostatnie mecze nie przyniosły nispodzianek. Jak już infpormaliśmy, w piatek wycofał się z ligi Halny. W  związku z tym – zgodnie z regulaminem ligi – dwa jego ostatnie  nierozegrane mecze (z Podczerwonem i zaległe spotkanie z Odrowążem)

zostały uznane jako nieodbyte, Po ostatnim spotkaniu nastąpiło oficjalne zakończenie sezonu, Członkowie zarządu ligi wręczyli wszystkim zespołom okolicznościowe puchary. Natomiast sęd ziowie przekazali nagrodę fair play dla Carmena  Imalio z Podczerwonego.
Oto wyniki i końcowa tabela
RATUŁÓW – ODROWĄŻ  1-2 (0-1)
Bramki: Jose Extrada, – Andrew Schmidt. Ryan Fedyn
Odrowąż zagrał na luzie w meczu bez stawki, w rezultacie Ratułów do przerwy prowadził 1-0. Zwycieską bramkę zdobył Ryan Fedyn dopiero w 90 min spotkania.

Dwa zdjecia z meczu Odrowąża zRatułowem; ponizj ostatniabramka i koniec spotkania – 2-1 dla Odroważa

Zdjęcia Marek Krawczyk

WATRA/BIAŁKA –SZAFLARY 1-3 (1-0)
Bramki: Daniel Łukaszczyk – Ryszard Surdel, Patryk Paprocki, Piotr Kiełbasa
Pierwsza połowa wyrównana, druga wyraźnie dla Szaflar. Ciekawostka jest to, że oba zespoly od początku do końca grały dziesiątkami, a nie jedenastkami.

Watra/Białka chyba zadowolona z sezonu…..    Foto – Marek Krawczyk

CZARNY DUNAJEC – ORAWA  3-1 (0-1)
Orawa do przerwy prowadziła po bramce Piotra Chrobaka, późneij jednak do głosu doszedł Dunajec.