Force wygrywa na boisku lidera

Cenny sukces odnieśli piłkarze Chicago Force, w over-30 Division ligi oldboyów Metro,  wygrywając na boisku lidera z United Serbs. Drugi nasz zespół w tej dywizi – Eagles przełożył spotkanie z FK Republiką Srpska na poniedziałek 12 czerwca.
W over-40 Division Calisia wygrała wyjazdowy mecz z Green-White, pomimo iż przegrywała już 1-3. Nadal bez punktów pozostaje  Cracovia, która przegrała kolejne spotkanie, tym razem z Rams. Nie powiodło się także oldboyom Wisły, którzy przegrali z United Serbs. Zwycięska bramka dla Serbów padła w końcówce spotkania.

Over-30 Division
UNITED SERBS – CHICAGO FORCE 4-6 (3-4)
Bramki: Piotr Kiełbasa 4, Marcin Aleksiejczuk 2
Szybko zdobyte prowadzenie 3-0 uśpiło chyba naszych piłkarzy, bo Serbowie jeszcze przed przerwą wyrównali na 3-3. Po zmianie stron gra była wyrównana, ale więcej sytuacji stworzyli nasi, zdobywając dwie kolejne bramki. Wynik spptkania na 6-4 ustalił Piotr Kielbasa.

FK Republika Srpska – Eagles, przełożony na 12 czerwca, godz. 8 p.m., Redmond Park

Over-40 Division
RAMS – CRACOVIA 5-0 (2-0)
Kolejny słab ywystęp Cracovii, która miała tylko 11 zawodników do gry,  po kontuzji. jakiej doznał Andrzej Gąsienica, grała już do końca w dziesiątkę.

LITHS  – Eagles – brak wyniku
GREEN-WHITE – CALISIA 3-5 (2-1)
Bramki: Janusz Kołodziej 2, Arek Wałęga 2, Jarek Jastrzębski
W tym meczu „rządził” bardzo silny wiatr. W pierwszej połowie z wiatrem grali gospodarze i przy jego pomocy Calisia straciła dwie bramki. Po przerwie sytuacja się odwróciła , co wykorzystała Calisia, która potrafiła odrobić stratę dwóch bramek (przegrywała już 1-3), zdobyła dwie dalsze i zasłużenie wygrała.

UNITED SERBS – WISŁA 4-3 (3-0)
Bramki: Janusz Potapa, Dariusz Jokiel, Dariusz Malinowski
Wisła potrafiła odrobić straty trzech bramek ,  ale w końcówce spotkania gospodarze zdobyli zwycięskiego gola. Wiślacy mieli pretensje do sędziego, który forował gospodarzy.

Over-48 Division
ROYAL/CRACOVIA – WINGS 7-1 (2-0)
Bramki: Peter Dimas 3 (w tym jedna z rzutu karnego), Ryszard Pawula 2, Jerzy Motolko, Antoni Ulmaniec
Do przerwy pojedyek wyrównany, dopiero bramka na 2-0 Petera Dimasa ustawiła właściwy przebieg spotkama. Po przerwie wyraźna już dominacja Royal/Cracovii.

UNITED SERBS – VICTORIA 0-3, walkower dla Victorii