Za tydzień mecz na szczycie

Szósta kolejka halowej Europa Soccer w Palatine nie przeniosła zmian w czołówce. Prowadzące zespoły – Błyskawicy A i Czarnych Jasło miały słabszych rywali i gładko wygrały swoje spotkania , przy czym Błyskawica nie straciła ani jednej bramki. Bardzo wyrównane polonijne

Łukasz Mikołajczak ustala wynik mczu Czarnych Jasło z Larson SC na 4-2              Foto – Jacek Jówko

derby Polonez – Wisłoka przyniosły nieznaczną wygrana Polonezowi.  Kolejna wygrana osłabionej odejściem do college czterech zawodników Błyskawicy under-23 i porażka  Iglopoolu, mającego tylko jednego zawodnika na zmiany.
NAPERVILLE  STRIKERS – IGLOOPOL  5-0 (4-0)
Zdecydowana dominacja Strikers I trudno by było ina-czej, gdy ma się tylko jednego zawodnika na zmiany.

POLONEZ – WISŁOKA 2-1 (2-0)
Bramki: Dominik Bucior, Kuba Chmielewski –  Patryk Wojciuk.
Szybki, wyrównany pojedynek, w którym akcje błyska-wicznie przenosiły się spod jednej bramki pod drugą. Wisłoką miała utrudnione zadanie, gdyż aż 15 minut musiała grać w osłabieniu po trzech czerwonych kartkach dla jej zawodników.

BŁYSKAWICA  A – WESTCHESTER ARSENAL 9-0
Bramki: Sean Fidlow 3, Anthony Mock 2, Brian Menaey, Phil Aide, Waiden Stretter, Matt Honghney,
Mecz do jednej bramki, a wynik mógł być znacznie wyższy

OG FC – CZARNI JASŁO  2-4 (0-2)
Bramki:  Łukasz Mikołajczak 3, Tomek Otachel
Po siedmiu minutach Czarni Jasło prowadzili już 2-0, a rywale nie stawiali większego oporu.  Padły tylko cztery bramki dla Czarnych, bowiem jej zawodnicy chcieli wy-grać ten mecz na stojąco.
Trener Tadeusz Ciężki miał do dyspozycji tylko trzech zawodników na zmiany; zabrakło m. in. kontuzjowanych – Wojtka Rogoża i Piotra Hanuli.

Poniżej kilka zdjęć z tego spotkania

Pierwsza bramka Łukasza Mikołajczaka i jest już 2-0

Łukasz Mikołajczak znów pod bramką Larsom SC

Wojtek Siwik pewnie zastąpił Piotra Hachaja w bramce Czarnych Jasło                 Zdjęcia – Jacek Jówko

BŁYSKAWICA u-3 – THUNDER FC 5-2 (2-0)
Bramki: Antwan Mousa 2, Damian Pikul, Hubert Szeląg,  Nick Tri.
Pomimo sporego osłabienia po  odejściu do college czwórki czołowych zawodników, młody zespól Błyskawicy uporał si z rywalem. Powrócił do drużyny Włodek Konczewski.