Wygrane zespołów Wisły

W inauguracji rozgrywek ligi National dwie wygrane zanotowały zespoły Wisły. Nie doszedł do skutku niezwykle ciekawie zapowiadający sę pojedynek warty A z Adrią. Zaraz po rozpoczęciu spotkania z powodu błyskawic arbiter przerwał grę, odczekano jeszcze 30 minut, ale gdy burza nie mijała, spotkanie zostało ostatecznie odwołane,
CHICAGO – DYNASTY – WISŁĄ A 2-5 (1-0)
Bramki: Dawid Wiśniewski 2, Kamil Krawiec, Michael Nemec, George Simson
Do przerwy powinno być 8-1 dla Wisły, a tymczasem przeciwnik prowadził
1-0. Mało z tym, po zmanie stron wyszedł na prowadzenie 2-0. Wiślacy na szczęście zaczęli wreszcie trafiać do bramki. Duża przewaga Wisły. Trener Marek Wiśniewski miał tylko 13. zawodników do gry  – zabrakło m. in. Mariusza Napiórkowskiego, Mario Alvarweza i Krzysztofa Łagowskiego, który wciąż leczy kontuzję.

WARTA  A – ADRIA – odwołane

DAS MAGIC – WISŁA  B 1-7 (0-3)
Bramki: Konrad Malinowski 4, Alex Lulek, Kazimierz Boloż, Mateusz Pytel
Pomimo braku kilku kontuzjowanych zawodników, drugi zespół Wisły nie dał najmniejszych szans rywalowi.